اخبار سیاسی

جبران کاهش مصرف سرانه لبنیات با توزیع شیر در مدارس؛ صنایع لبنی برای تامین اعلام آمادگی نموده اند

با گرانی لبنیات، سرانه مصرف محصولات لبنی افت محسوسی داشته است که توزیع مجدد شیر در مدارس می تواند بخشی از این کمبود را جبران کند.

22 مهر 1400

شرکت های نو تامین اجتماعی وارد بورس می شوند ، پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان

به گزارش خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی امروز در حاشیه افتتاح چهار مرکز نوآوری و توسعه تعاون گفت: ما وعده نموده بودیم بخش تعاون توسعه پیدا کند که در این زمینه دو اقدام در دست اجرا است که یکی اصلاح قانون تعاون که لایحه اصلاح این قانون در کمیسیون مجلس در...

9 مهر 1400

راستا خدمت به مردم و بازنشستگان، طولانی و نیازمند همراهی مدیران و کارکنان است

با حضور اسماعیل زارعی کوشا، مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست معارفه محمد اسکندی، سرپرست نو صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم اکبر افتخاری، مدیرعامل سابق این صندوق برگزار گردید.

4 مهر 1400

آمریکا نام 34 شرکت را در لیست سیاه قرار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت بازرگانی آمریکا از قرار دادن اسامی 34 شرکت از جمله بیش از 10 شرکت چینی در لیست سیاه همکاری های مالی خود اطلاع داد.

16 مرداد 1400

عبدالله: بحران افغانستان تنها با یک راهکار سیاسی انتها خواهد یافت

رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان گفت: به رغم تشدید حملات طالبان مذاکرات تا زمان خروج این گروه از تبادل نظر ها ادامه خواهد یافت.

13 مرداد 1400

بازگشت مصر و ترکیه به فرایند عادی سازی روابط

منابع ویژه مصری اعلام کردند، پس از حدود یک ماه توقف رایزنی های دیپلماتیک میان مصر و ترکیه، روابط این دو کشور به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی است.

10 مرداد 1400

راه اندازی 250 روستا بازار تا انتها سال جاری

تهران (پانا) - معاون فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از راه اندازی 145 روستا بازار در کشور اطلاع داد و اضافه کرد این تعداد تا خاتمه امسال به 250 روستا بازار افزایش خواهد یافت.

10 مرداد 1400

لاوروف:اگر آمریکا تنش ها را افزایش دهد، واکنش بیشتری نشان می دهیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امروز یکشنبه در سخنانی اظهار داشت که مسکو آماده است تا در صورت افزایش تنش ها از سوی واشنگتن، اقدامات واکنشی را از خود نشان بدهد.

8 مرداد 1400

ترودو: پاپ باید در خاک کانادا بابت رفتار کلیسا با بچه ها بومی عذرخواهی کند

در پی کشف حدود 1000 جسد از دو قبر بی نشان، نخست وزیر کانادا گفت که از پاپ خواسته تا شخصا در خاک این کشور بابت نقش کلیسای کاتولیک در مدیریت مدارسی برای بچه ها بومی عذرخواهی کند.

6 مرداد 1400

10 چیزی که نویسنده برای خلق شخصیت های قابل قبول احتیاج دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از لیت هاب - با اینکه به نظر می رسد شخصیت های دنیای داستان به همان شیوه ای که افراد در واقعیت وجود دارند زندگی می نمایند، گروه شخصیت های یک داستان به مقدار یک گروه باله ساختگی هستند: جامعه ای که برای دستیابی به هدف نویسنده طراحی...

4 مرداد 1400

آشنایی با اسپوتنیک روسیه ، عوارض و اثرات واکسن روس ها چقدر است؟

محموله دیگری از واکسن کرونای اسپوتنیک وی روسیه وارد ایران شد تا فرایند واکسیناسیون همگانی با این واکسن ادامه داشته باشد. محصول روس ها از ابتدای واکسیناسیون همگانی در ایران مورد استفاده نهاده شد.

2 مرداد 1400

طالبان خواستار یک سیستم اسلامی واقعی است

گروه شبه نظامی طالبان امروز یکشنبه با اعلام اینکه به مذاکرات صلح پایبند است، گفت یک سیستم اسلامی واقعی در افغانستان می خواهد که مقرراتی را برای حقوق زنان مطابق با سنت های فرهنگی و قوانین دینی وضع کند.

1 مرداد 1400

با تماشا امکانات شهر تازه سهند، به ایرانی بودنم و وجود آذربایجان افتخار کردم

خبرنگاران/آذربایجان شرقی مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی گفت: در طول سه سال گذشته و به واسطه سفرهای متعددی که به شهر نو سهند داشتم و امکانات و اقدامات صورت گرفته در برنامه شهر سالم را دیدم، از صمیم قلب به ایرانی بودنم و وجود آذربایجان و شهر سهند افتخار...

31 تیر 1400

قرار گرفتن 34 شرکت در لیست سیاه آمریکا به بهانه همکاری با ایران، روسیه و چین

وزارت بازرگانی آمریکا اسامی 34 شرکت از جمله بیش از 10 شرکت چینی را در فهرست سیاه همکاری های اقتصادی قرار داد.

28 تیر 1400

تعهد تأمین یک میلیون و 700 هزار تبلت برای دانش آموزان فاقد تجهیزات آموزشی هوشمند

تهران (پانا) - جانشین وزیر در طرح راهنمایی در نشست شورای فرهنگ عمومی در تشریح دستاوردهای طرح راهنمایی و برنامه های آموزش وپرورش برای صیانت دانش آموزان از آسیب های فضای مجازی، از تهیه و توزیع بیش از 280 هزار تبلت بین دانش آموزان اطلاع داد و اعلام کرد در تفاهم...

27 تیر 1400

حضور نیروی متخصص ایرانی در بخش های مالی کرواسی

تهران (پانا) - سفیر کشورمان در زاگرب امروز چهارشنبه با قائم مقام وزیر کار کرواسی و مدیران بخش بین الملل این وزارتخانه ملاقات و مصاحبه کرد.

21 تیر 1400

باکو: ارتش ارمنستان حتی روی تنه درختان منطقه نیز مین ضد نفر کار گذاشته بود

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از مین گذاری نیروهای ارمنستان بر تنه درختان منطقه در نبرد قره باغ اشاره نمود.

19 تیر 1400

شورای نام گذاری!

درست در ساعت هایی که برآورد ها در رابطه با رای های شمارش شده و منتخبان ششمین شورای شهر تهران بالا گرفته است، در آخرین جلسات مجلس شهری اما همچنان بحث و بگو مگو در رابطه با نامگذاری خیابان های پایتخت داغ است! آنها که دل خوشی از عملکرد شورای شهر تهران ندارند،...

17 تیر 1400

اتفاقی بی سابقه در صفحه یک نیویورک تایمز، آنها فقط کودک بودند

خبرنگاران : روزنامه نیویورک تایمز کاور روزنامه خود را به شهدای بچه ها غزه اختصاص داد.

9 تیر 1400

ائتلاف بین المللی بایدن علیه هکرها

ایسنا نوشت: سخنگوی کاخ سفید گفت: جو بایدن می خواهد ائتلافی بین المللی ایجاد کند تا کشورهایی را که به هکرهای عامل حملات باج افزارها پناه می دهند، پاسخ دهند.

8 تیر 1400
تعداد: (485)