بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

مقاله: شعر آقا خرگوشه

در سال های اخیر کلیپ خرگوش کوچولو از روی شعر آقا خرگوشه در شبکه پویا با آهنگسازی حسام ساروخانی و تکنیک کات اوت کامپیوتری بازسازی شده و با همخوانی گروهی پخش می گردد.

28 آبان 1400

اقدامات بنیاد مسکن در منطقه ها زلزله زده استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن از آغاز عملیات بازسازی خانه ها در منطقه ها زلزله زده استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان از ابتدای هفته آینده خبر داد.

21 آبان 1400

لزوم توجه به معیشت رانندگان اتوبوس و تاکسی

شهردار تهران با تأکید بر توسعه حمل و نقل عمومی مرکز، از دو مجموعه اتوبوسرانی و تاکسیرانی بازدید نموده و در جریان امور نهاده شد.

1 آبان 1400

همدان رتبه نخست کشور در صدور سند مالکیت مسکن روستایی

خبرنگاران/همدان مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان از رتبه نخست این استان در صدور سند مالکیت مسکن روستایی در سطح کشور اطلاع داد.

16 مهر 1400

تأمین قطعات داغ نیروگاه ری برای استفاده در تعمیرات برنامه ریزی شده سال 1400

مدیر عامل نیروگاه ری از تأمین قطعات یدکی واحد های گازی این نیروگاه، به ویژه قطعات داغ توربین برای استفاده در تعمیرات برنامه ریزی شده در نیمه دوم سال اطلاع داد.

22 شهریور 1400

[4 فاکتور مهم ] در انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه در برخی از مواقع تنها برای یک بار صورت می گیرد، بنابراین باید برترین انتخاب ممکن را انجام داد و جای هیچ اشتباه و پشیمانی را باقی نخواهد نگذاشت. یک کابینت زیبا با کیفیت پایین، شما را بسیار زودتر از آن چه فکر می کنید، پشیمان خواهد...

13 شهریور 1400

مصرف مواد خوراکی همراه ورزش به چربی سوزی بیشتر یاری می نماید

مهر/ورزش در حفظ وزن و بعلاوه یاری به کاهش وزن بسیار مهم است.

20 مرداد 1400

بازگشت مصر و ترکیه به فرایند عادی سازی روابط

منابع ویژه مصری اعلام کردند، پس از حدود یک ماه توقف رایزنی های دیپلماتیک میان مصر و ترکیه، روابط این دو کشور به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی است.

10 مرداد 1400

فواید ژلاتین برای بدن

ژلاتین پروتئین استخراج شده از بافت همبند استخوان ها، پوست و غضروف یک حیوان است که مصرف آن برای سلامت استخوان ها مفید است.

30 تیر 1400

شورای نام گذاری!

درست در ساعت هایی که برآورد ها در رابطه با رای های شمارش شده و منتخبان ششمین شورای شهر تهران بالا گرفته است، در آخرین جلسات مجلس شهری اما همچنان بحث و بگو مگو در رابطه با نامگذاری خیابان های پایتخت داغ است! آنها که دل خوشی از عملکرد شورای شهر تهران ندارند،...

17 تیر 1400

اسکوچیچ: از هنگ کنگ اطلاعات نداشتیم، ولی تیم برتر بودیم

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از رجحان 3 بر یک ایران مقابل هنگ کنگ گفت: از نتیجه بازی برای آغاز این تورنمنت خیلی راضی هستم. می دانید شرایط آب و هوایی اینجا خیلی سخت بود، اما از پس این موضوع برآمدیم.

8 تیر 1400

امضای بیانیه ایران و چین برای حفاظت از میراث فرهنگی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، امضای بیانیه ایران و چین برای حفاظت از میراث فرهنگی صورت گرفت.

26 خرداد 1400

لغو بودجه نظامی تکمیل دیوار مرزی از سوی دولت بایدن

دولت آمریکا اظهار داشت اختصاص بودجه وزارت دفاع برای تکمیل دیوار مرزی در جنوب این کشور لغو شده است.

7 خرداد 1400

بایدن بودجه نظامی تکمیل دیوار مرزی را لغو کرد

فارس نوشت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اختصاص بودجه نظامی دولت برای تکمیل دیوار مرزی جنوب این کشور را لغو کرد.

4 خرداد 1400

مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory

SS Bigwin سفرهای دریایی عمومی را که به طور منظم برنامه ریزی شده است، تأمین می نماید و این کار را با یاری اقتصادی سخاوتمندانه شما در اسکله انجام میدهد. قایق بازسازی شده با توجه به جزئیات تاریخی به زیبایی ساخته شده است. با عزیمت از اسکله در انتاریو، و گشت و گذار...

9 اردیبهشت 1400

پروژه تثبیت و مقاوم سازی گلدسته حرم امام جواد خاتمه یافت

ایسنا/ براساس سخنان جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، پروژه تثبیت و مقاوم سازی گلدسته حرم امام جواد پایان یافت.

16 فروردین 1400

بازگشایی سرداب های حرم امام حسین (ع) تا اربعین

روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: این طرح با مسؤولیت محوری مهندسان عراقی و مشارکت متخصصان ستاد بازسازی عتبات در حال اجراست که پیش بینی می شود در اربعین به انتها برسد و به روی زائران گشوده شود.

29 اسفند 1399

قاتل پسر عمو بخشیده شد

پسرعموی قاتل که طناب دار دور گردنش افتاده بود، زمانی که فقط چند ساعت به اجرای حکمش مانده بود، به حرمت ایام فاطمیه از سوی خانواده مقتول بخشیده شد.

21 بهمن 1399

صنعت انرژی عراق، میدان رقابت بزرگان

در روزهای گذشته دیوید شینکر دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک از بغداد دیدار کرد. او در این دیدار از کمک آمریکا به عراق در زمینه تامین برق گفته است: شرکت جنرال الکتریک درحال ارائه خدمات مهمی در عراق و ساختن زیربنای این کشور است و به عراق برای...

18 دی 1399

روسیه و عراق درباره توسعه همکاریها در عرصه انرژی گفت وگو کردند

تهران (پانا) - نیکلای شولگینوف وزیر انرژی روسیه با فواد حسین وزیر خارجه عراق ملاقات کرد و دو طرف درخصوص توسعه همکاریهای دوجانبه در عرصه انرژی گفت و گو و گفتگو کردند.

17 دی 1399
تعداد: (50)