بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

در حذف مرحله غیرمتمرکز المپیاد دانشجویی تجدیدنظر کنید

جمعی از داوطلبان المپیاد دانشجویی استان خوزستان در نامه ای خطاب به وزیر علوم نوشتند: با حذف مرحله غیرمتمرکز المپیاد دانشجویی به هیچ روی نمی توان شیوه آزمون مرحله غیرمتمرکز را بازسازی کرد.

15 مرداد 1399

شگفتی های اسرارآمیز اروپا و آمریکا برای بچه ها

پیشنهادهای فوق العاده ای برای سفر خانوادگی با بچه ها به نقاط بی نظیر در قاره اروپا و آمریکا داریم. سفرهای خاطره انگیز جزیی جدانشدنی از کودکی ما را تشکیل می دهند؛ اگر دلتان می خواهد بچه ها شما هم جادوی سفر را تجربه نمایند، می بایست آنها را به یکی از نقاطی...

7 مرداد 1399

خبرنگاران دادستان سنندج: سلامت زندانیان از دغدغه های دستگاه قضایی است

سنندج - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: سلامت زندانیان از دغدغه های مهم دستگاه قضایی است و با تهمیداتی که در نظر گرفته شد هیچ زندانی در استان به کرونا مبتلا نشد.

4 مرداد 1399

بازسازی بناهای شهر تاریخی تون

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، اقدس کرم پور روز 1 مردادماه با بیان این مطلب اضافه نمود: شهر تاریخی تون از جمله شهرهای مهم خراسان عظیم بوده که امروزه در جبهه جنوب غربی شهر فعلی فردوس واقع شده است.

3 مرداد 1399

خطر تعطیلی همیشگی در کمین تماشاخانه شکسپیر لندن

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، خطر تعطیلی همیشگی در کمین تماشاخانه شکسپیر لندن هست.

3 مرداد 1399

اتمام مرحله دوم بازسازی مسجد وکیل در رشتخوار

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشتخوار از اتمام مرحله دوم بازسازی مسجد وکیل (حاجی خان یاور) این شهرستان اطلاع داد.

20 تیر 1399

موزه پرگامون و شاهکارهای بزرگ معماری باستان در آلمان، عکس

موزه پرگامون در کشور آلمان توسط آلفرد مسل (Alfred Messel) و بعد از وی لودویگ هافمن و به عنوان مکملی برای موزه کایزر ویلهلم طراحی شد.

20 تیر 1399

اصول بازسازی ساختمان قدیمی

اصول بازسازی ساختمان قدیمیانجام هرکاری قاعده و اصول خاص خود را دارد و بازسازی ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای انجام کارهای نوسازی نیز باید از اصول بازسازی ساختمان قدیمی پیروی نمایید. در مواردی که این اصول رعایت نشوند، مشمول جریمه خواهید شد...

10 خرداد 1399

12 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد کشور واگذار شد

خبرنگاران: مدیرکل دفتر تامین مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: 12 هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد درسال گذشته واگذار شد که 70 درصد در روستاها و 30 درصد در شهرها تحویل مددجویان شده است.

15 اردیبهشت 1399

مدیری که صنعت سینمای آلمان را تحت تأثیر قرار داد

خبرنگاران- گروه هنر-مازیار معتمدی: هر چند کاسلیک دیگر مدیریت جشنواره فیلم بین المللی برلین را برعهده نخواهد داشت اما نقشی تاثیرگذار در صنعت فیلم آلمان داشت و در آینده نیز به نوعی دیگر این نقش را ادامه خواهد داد.

14 اردیبهشت 1399

لبنان، جزئیات نشست اقتصادی دولت، تاکید بر تقویت بخش بهداشت و سلامت

کابینه لبنان در نشست مالی خود٬ به آنالیز عناوین طرح اصلاحات مالی پرداخته و بر تقویت بخش بهداشت و سلامت به ویژه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید نمود.

9 اردیبهشت 1399

قتل جوان 20 ساله درمقابل چشمان خواهرش

پسرجوانی که متهم است طی درگیری به خاطرنگاه چپ اقدام به جنایت کرده است درحالی که همه شاهدان او را به عنوان قاتل معرفی کرده بودند در دادگاه خود را بی گناه معرفی کرد.

20 فروردین 1399

نقاشی ساختمان شما چگونه از معمولی به عالی تبدیل می گردد؟

با فرارسیدن بهار بسیاری از شهروندان به فکر نقاشی ساختمان می افتند تا با خانه ای زیبا و روحیه ای تازه از سال نو استقبال نمایند اما چگونه می توانیم نقاشی ساختمان خود را از معمولی به عالی تبدیل کنیم؟

26 اسفند 1398

سفارش بازسازی ساختمان

نوسازی یا بازسازی ساختمان امری است که امروزه در کشور به عنوان راهکاری مرسوم برای جلوه بخشیدن به خانه های قدیمی صورت می گیرد. بعضی از خانه ها با گذشت چند سال جذابیت اولیه خود را از دست داده و کسل کننده به نظر می رسند، از این رو با بازسازی می توان ظاهر آنها...

20 اسفند 1398

چین زرادخانه هسته ای خود را تقویت کرد

خبرنگاران: موسسه بین المللی تحقیقات صلح استکهلم گزارش داد طی سال گذشته میلادی(2014) کشور چین زرادخانه هسته ای خود را تقویت نموده و 10 کلاهک هسته ای جدید ساخته است.

26 دی 1398

قلعه اشتران تویسرکان مرمت می گردد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان از اعلام آمادگی یک سرمایه گذار داخلی برای بازسازی و مرمت قلعه اشتران تویسرکان اطلاع داد و گفت: با مشارکت بخش خصوصی مرمت و بازسازی قلعه اشتران انجام خواهد شد.

23 آذر 1398

میزان سرمایه گذاری کشورهای اروپایی در توسعه زیرساخت های حمل ونقل

ساعت 11: 30 صبح روز سه شنبه هفته گذشته، پل بزرگ موراندی واقع در شهر جنوای ایتالیا بطور ناگهان فرو ریخت. پس از این حادثه، مقامات ایتالیا شمار تلفات ریزش پل در این کشور را 39 نفر اعلام کردند.

22 آذر 1398

ایران به هند در خصوص دوستی بیش از پیش با آمریکا هشدار داد

خبرنگاران : یک مقام وزارت خارجه ایران با هشدار به هند نسبت به حرکت در جهت آمریکا گفت: اگر هند به این حرکت ادامه دهد، محدودیت هایی برای ایران (در رابطه با این کشور)وجود خواهد داشت.

11 آذر 1398

معرفی بانکوک و جاذبه های گردشگری آن

بانکوک که معنی آن شهر فرشته هاست در سال 1782 به دستور شاه رامای اول به عنوان پایتخت بنا شد و اکنون با گذشت بیش از دو قرن، به کلان شهری بزرگ تبدیل شده است. بانکوک نظیر سایر شهرهای بزرگ و مدرن جهان به داشتن ساختمان های عظیم، هتل های بسیار مجلل، مراکز خرید و...

5 آذر 1398

گسترش روابط محور گفت وگوهای اشرف غنی و وزیر دفاع ایتالیا

خبرنگاران: رئیس جمهور افغانستان در دیدار با وزیر دفاع ایتالیا در خصوص گسترش و تقویت روابط 2 کشور بویژه در مبارزه با تروریسم و توسعه مالی گفت وگو کرد.

24 آبان 1398