صنایع دستی

اتمام مرحله دوم بازسازی مسجد وکیل در رشتخوار

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشتخوار از اتمام مرحله دوم بازسازی مسجد وکیل (حاجی خان یاور) این شهرستان اطلاع داد.

20 تیر 1399

بیشتر تعرض ها به بیت مشحوت طی 20 سال گذشته اتفاق افتاده است

معاون میراث فرهنگی خوزستان در مورد خبر منتشرشده با عنوان هجوم بی امان حفاران به یک محوطه تاریخی در شوش توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

16 تیر 1399

ریل ماشین دودی شهرری مرمت می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ری گفت: بخشی از جهت ریل ماشین دودی این شهرستان که در اجرای عملیات عمرانی شهرداری منطقه 20 در زمستان سال 97 در پیاده راه خیابان فدائیان اسلام کشف شده بود، با اعتبار 600میلیون ریال در حال مرمت است.

5 خرداد 1399

سوداگران میراث فرهنگی در گرمه دستگیر شدند

خبرنگاران/خراسان شمالی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گرمه از دستگیری مجرمان سابقه دار در یک باند خریدوفروش اشیای عتیقه در این شهرستان خبر داد و گفت: دو قطعه جام ریتون مربوط به دوره ساسانی از این باند کشف و ضبط شد.

23 فروردین 1399

مستند جاذبه های خراسان جنوبی تهیه می گردد

معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تأ مین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: گروه تصویربرداری حرفه ای جهت تهیه عکس و فیلم کوتاه از جاذبه های استان وارد خراسان جنوبی شدند.

16 فروردین 1399

ضوابط عمومی بافت روستاهای منطقه هورامان آنالیز شد

جلسه شورای تخصصی پایگاه ها با موضوع آنالیز ضوابط عمومی بافت روستاهای منطقه هورامان با حضور مدیرکل دفتر امور پایگاه ها، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، مشاور طرح و سایر اعضای شورای تخصصی در سالن فجر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع...

15 فروردین 1399

مراسم آگر نوروزی روستای زردویی ثبت ملی می گردد

خبرنگاران/کرمانشاه مدیر مجموعه گردشگری آتورگه و دبیر اتاق فکر روستای زردویی، گفت: مراسم آگر نوروزی روستای زردویی ثبت ملی می گردد.

13 فروردین 1399

مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی، حسن رباطی را به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی منصوب کرد.

12 فروردین 1399

برنامه ششم توسعه در سازمان میراث فرهنگی چگونه محقق می شود؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری سمینار هم اندیشی چگونگی تحقق مبانی برنامه ششم در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد و گفت:...

12 فروردین 1399

توسعه مراکز اقامتی با بهره گیری از معماری سنتی انجام گردد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر لزوم توسعه مراکز اقامتی با بهره گیری از معماری سنتی و فرهنگ بومی هر منطقه تاکید نمود.

18 اسفند 1398

تفاوت ورود گردشگران به موزه لوور

رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: اگر از ورودی گردشگران به موزه لوور وارد شوید همه چیز را خوب و تحت کنترل ارزیابی می کنید ولی اگر از در پشت وارد شوید می بینید که آنها دچار مشکلاتی هستند.

16 اسفند 1398

افزایش ماندگاری مسافران در قم مورد توجه قرار گیرد

معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به موضوع گردشگری مذهبی در قم باید از ظرفیت های ترکیبی برای ماندگاری هرچه بیشتر مسافران در قم استفاده کرد.

5 اسفند 1398

جریان سهمیه بنزین سفر چیست؟

براساس آخرین گزارشات بدست آمده، فعلا پیگیری و مطالبه سهمیه بنزین سفر صورت نمی گیرد.

13 بهمن 1398

قهرمانی گلستان در مسابقات فوتسال وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

مراسم اختتامیه اولین مسابقات کشوری فوتسال کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور استاندار گلستان، معاون توسعه مدیریت و مدیران ستادی وزارت میراث فرهنگی در گرگان برگزار گردید.

30 دی 1398

سامان دهی تاسیسات آب رسانی مسجد جامع عتیق اصفهان پس از 30 سال

مدیر پایگاه جهانی مسجد جامع عتیق اصفهان از سامان دهی تاسیسات آب رسانی این مسجد پس از 30 سال اطلاع داد.

30 دی 1398

کف سازی آجری معبر غربی شرقی باغ جهانی عباس آباد مرمت می گردد

سرپرست پایگاه میراث جهانی باغ عباس آباد شهرستان بهشهر گفت: مرمت کف سازی آجری معبر غربی شرقی این مجموعه به زودی شروع خواهد شد.

16 دی 1398

دزفول دارای شعار و نشان گردشگری می شود

شهردار دزفول گفت: پس از اولین جشنواره سفرنگاری دیجیتال دزفولگرام که سال گذشته توسط شهرداری دزفول برگزار شد، طرح انتخاب شعار و نشان گردشگری دزفول نیز در دستورکار قرار گرفته است و به زودی اجرایی می شود.

12 دی 1398

هتل 5* گرند حیات، بالی اندونزی

هتل 5 ستاره گراند هیآت (Grand Hyatt) در بالی به عنوان تاج جواهرنشان ریزورت های نوسادوآ شناخته می گردد و گستره لوکسی از سواحل بسیار باشکوه جزیره بالی را در اختیار گرفته و با 648 اتاق و سوئیت که در 4 دهکده پراکنده شده اند، آماده پذیرایی از شما می باشد.

27 آذر 1398

قلعه اشتران تویسرکان مرمت می گردد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان از اعلام آمادگی یک سرمایه گذار داخلی برای بازسازی و مرمت قلعه اشتران تویسرکان اطلاع داد و گفت: با مشارکت بخش خصوصی مرمت و بازسازی قلعه اشتران انجام خواهد شد.

23 آذر 1398

عجیب ترین هتل های بالی اندونزی

شاید در سفرهای خود در هاستل ها و مهمانخانه های کوچک و ارزان قیمت اقامت می کنید و از این لحاظ، خودتان را زیرک می دانید.

15 آذر 1398
تعداد: (32)