اخبار صنعت

رژیم غذایی مناسب برای انواع سنگ کلیه

وقتی به پزشک مراجعه میکنید حتی برای سرماخوردگی دکتر در کنار داروهایی که براتون تجویز میکنه حتما توصیه­ های غذایی هم براتون داره، این هم به نوعی رژیم غذاییه ولی کوتاه مدت! و اثرش در دراز مدت از داروهایی که میخوان شما رو درمان کنن بیشتره نباید دست کم بگیردش....

26 تیر 1398

خاتمه رقابت های قهرمانی اسکیت ماراتن کشور در کرمان

مسابقات قهرمانی اسکیت ماراتن آقایان و بانوان کشور، گرامیداشت حاج محمد صنعتی با معرفی نفرات برتر در کرمان به کار خود خاتمه داد.

25 تیر 1398

ماموریت دانشگاه شریف ایجاد ارتباط مناسب میان صنعت و دانشگاه است

معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه شریف گفت: ماموریت پژوهشی دانشگاه شریف ایجاد ارتباط مناسب میان صنعت و دانشگاه است تا بتوان از تولیدات علمی برای توسعه صنعتی از تخصص در دسترس متخصصان داخلی بهره برد.

16 تیر 1398

سیل لرستان 7 هزار تن ماهی را با خود برد

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: در اثر بارش های اخیر و سیل بی سابقه در استان، بسیاری از زیرساخت های پرورش ماهی در لرستان آسیب های جدی دیده است.

14 تیر 1398

افزایش سهمیه گوشت و مرغ مناطق سیل زده

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اولویت ما حمایت از تولیدکنندگان است، گفت: جلسه کارگروه و کمیته بحران حدود شش روز پیش برای یاری بیش تر به آسیب دیدگان از سیل در استان خوزستان فعال شد.

13 تیر 1398

مهندسین نقش مهمی را در ارتباط با بیانیه گام دوم بر دوش دارند

به گزارش خبرنگاران، اقبال شاکری رئیس کمیته مهندسین جبهه مردمی نیروهای انقلاب، عصر امروز در نخستین همایش کانون مهندسین این جبهه گفت: یکی از اقشاری که در ارتباط با بیانیه گام دوم بار بزرگی بر دوش دارد، نیروهای متخصص و مهندسین هستند که می توانند کارهای...

3 تیر 1398

اسماعیل حسن زاده: در انتظار دریافت گزارش دیدار فولاد - استقلال هستیم، متخلف با هر لباس و هر رنگی که باشد برای ما تفاوت ندارد

اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: برخورد کمیته انضباطی با تمامی متخلفان و باشگاه ها یکسان است و متهم ساختن این کمیته به برخورد تبعیض آمیز، غیراخلاقی.

31 خرداد 1398

شفر: اگر مثل امروز باشیم، مقابل الدحیل هم نتیجه می گیریم

شفر: اگر مثل امروز باشیم، مقابل الدحیل هم نتیجه می گیریم

31 خرداد 1398

روند ثبت اختراع با ایجاد 57 دفتر مالکیت فکری تسهیل شد

کانون پتنت در اقدامی به فعال سازی57 دفتر مالکیت فکری در دانشگاه های سراسر کشور یاری کرد تا روند ثبت بین المللی اختراع پژوهشگران ایرانی سرعت گیرد.

28 خرداد 1398

تاخیر 15 دقیقه ای در شروع دیدار فولاد و پرسپولیس به دلیل مشکل برق

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس با تاخیر شروع می گردد.

21 خرداد 1398

قیمت نفت تحت تاثیر تحریم ونزوئلا 3 درصد رشد کرد

قیمت نفت در سرانجام معاملات روز آدینه دوازدهم بهمن، با تقویت نشانه هایی از این که تحریم نفتی ونزوئلا بازارها را محدودتر نموده است، حدود 3 درصد جهش کرد.

16 خرداد 1398

صنعت فرش با کمترین سرمایه گذاری اشتغالزایی دارد

به گزارش خبرنگاران، فرشته دستپاک در جلسه کارگروه فرش استان کرمانشاه با اشاره به قدمت فرش دستبافت و گلیم در استان گفت: امروزه برای فراوری هر شغل 200 میلیون تومان باید هزینه گردد و این در حالی است که صنعت فرش دستبافت را می توان با 10 الی 15میلیون تومان سرمایه...

11 خرداد 1398

آتش سوزی در طبقه سوم ساختمان های 200 واحدی پتروشیمی بجنورد

روابط عمومی اداره کل آتش نشانی خراسان شمالی از مهار آتش در طبقه سوم ساختمان های 200 واحدی پتروشیمی بجنورد اطلاع داد.

1 خرداد 1398

آیین نامه جدید معاینه فنی مسافربرهای اینترنتی و آژانس ها ، معاینه فنی؛ شرط اخذ بیمه شخص ثالث

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک کشور جزییات آیین نامه جدید معاینه فنی را تشریح کرد و گفت: آژانس ها و مسافربرهای اینترنتی مشمول معاینه فنی حمل و نقل عمومی قرار می گیرند.

28 اردیبهشت 1398

چین مهار آمریکا را از مسیر توافق تجاری دنبال می نماید

تهران - خبرنگاران - یک مقام ارشد چین گفت که کشورش و آمریکا شبانه روز کوشش می نمایند تا به توافق تجاری دست یابند که با منافع هر دو طرف و خواست جهانی از جمله حذف تعرفه های تلافی جویانه مطابقت داشته باشد.

27 اردیبهشت 1398

کالاهای مستعمل همچنان ممنوع الورود هستند

پیرو برخی اخبار ناقص منتشر شده در ارتباط با لغو ممنوعیت ورود کالاهای مستعمل، وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب این اخبار، توضیحاتی در این خصوص ارایه کرد.

25 اردیبهشت 1398

سند جامع مبارزه با ریزگردها خاک می خورد

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: سند جامع مبارزه با ریزگردها خاک می خورد.

21 اردیبهشت 1398

نگرشی به خاستگاه آئینی جشن یلدا

عمر جشنهای ایران، برخی شان با عمر این ملت و مردم برابر است. شاهان ، زورمندان و اقوام آمده اند و رفته اند و شکست ها پیروزی ها ، روزگار شادی و قدرت ، غم و اندوه و سوگ آمده و سپری شده است؛ هنوز میلیونها تن از مردم در این سرزمین و دیگر سرزمین هایی که دارای پیشینه...

20 اردیبهشت 1398

ضرورت تکمیل زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به درخواست سه نفر سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در شهرستان پلدختر از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، مدیر عامل شهرک های صنعتی لرستان و مدیر صندوق کار آفرینی امید استان، برای تسهیل سرمایه...

17 اردیبهشت 1398

حکایت عزیز فریسات در اهواز ، دغدغه های آقای مربی

عزیز فریسات: فوتبال خوزستان حتی در حالت ضعف هم پویایی خودش را دارد. شرایط فوتبال خوزستان با همه استان های دیگر متفاوت است.

2 اردیبهشت 1398
تعداد: (34)