رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است

به گزارش مجله آراد، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است.

رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از برنا، حمیدرضا مومنی شامگاه شنبه در ملاقات جمعی از اعضای جامعه بازرگانان قشم در مرکز بین المللی رشد قشم، بازرگانان قشم را به کوشش و تحرک بیشتر در عرصه تجارت در قشم فرا خواند و اضافه کرد: سازمان منطقه آزاد قشم خود را جدا از جامعه بازرگانان این منطقه نمی داند و نهایت همکاری و همراهی را برای تسهیل و تسریع امور اجرایی تجارت در قشم انجام داده و خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه سازمان منطقه آزاد قشم با توسعه گردشگری در جزیره قشم فرصت های فوق العاده ای برای فعالان مالی بویژه تجار و بازرگانان فراهم ساخته است اظهار امیدواری کرد که با خاتمه یافتن دوران کرونا، فصل جدیدی از همکاری و هم افزایی بین سازمان و بازرگانان در عرصه تجارت در منطقه آزاد قشم گگردده گردد.

براساس این گزارش عبدالله اسلامی مدیر موسسه عالی توسعه بازرگانان قشم هم در این ملاقات ضمن تقدیر از خدمات شش ساله حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم به جامعه بازرگانان قشم گفت: ترخیص کالاهای دپو شده بازرگانان قشم در انبار گمرک منطقه آزاد قشم از جمله اقدامات ماندگار مهندس مومنی است که مستقیما با پیگیری های ایشان انجام شد.

بنا بر این گزارش در این ملاقات مسائل و پرسش هایی درخصوص مسائل ثبت سفارش، سامانه ثبت انبارها، ترخیص کاری و چندین موضوع تجاری دیگر از سوی بازرگانان حاضر در این نشست مطرح شد که کیهان عباسیان معاون مالی و سرمایه گذاری، علی همایونی سرپرست مدیریت توسعه تجارت و هرمز امیری سرپرست مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم توضیحات و پاسخ های لازم را به آنها ارائه کردند.

لازم به ذکر است پیش از شروع این نشست نریمان توکلی جویباری مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی سخنان کوتاهی با اشاره به نشست ها و ملاقاتهای قبلی بازرگانان قشم با مدیرعامل سازمان، هدف اصلی برگزاری این نشست را آنالیز بعضی مسایل بازرگانی و قدردانی بازرگانان از اهتمام و کوشش های حمیدرضا مومنی بخاطر حل مسائل آنها خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1458

به "رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید