اخبار اقتصادی

ابعاد جدید از قتل رومینا دختر 14 ساله تالشی

پرونده قتل رومینا، دختربچه تالشی به دست پدرش با بازداشت پسری که عکس او را منتشر نموده بود وارد مرحله تازه ای شد.

19 مرداد 1399

تفاهم نامه همکاری بین وزارت دفاع و نیروی انتظامی امضا شد

تفاهم نامه همکاری های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با هدف ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی به امضا رسید.

18 مرداد 1399

450 شرکت دانش بنیان از معافیت های گمرکی بهره مند شده اند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان با اشاره به فعالیت های گمرکی این مرکز، از استفاده 450 شرکت دانش بنیان از تسهیلات گمرکی اطلاع داد.

16 مرداد 1399

شرایط وخیم اقتصادی دانمارک و سوئد

رشد اقتصادی دانمارک به کمترین سطح 11 سال اخیر رسید. نرخ رشد اقتصادی سوئد نیز در سه ماهه منتهی به مارس 0.1 درصد شد.

16 مرداد 1399

استفاده از ظرفیت صادرات برای چادرهای نانویی ایرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، صابر قاضی پور با اعلام این خبر گفت: سال گذشته صادرات به نیجریه و سوریه داشتیم و در کنار آن این محصول برای مشتریان در افغانستان نیز ارسال شده است. نمونه هایی نیز به کردستان عراق و اکراین فرستاده ایم.

15 مرداد 1399

انواع تابلو برق و نکاتی که برای خرید باید بدانید!

در نگاه اول، اهمیت انتخاب تابلو برق چندان به چشم نمی آید. اما بر خلاف این تصور این جعبه های مهندسی شده نقش بسیار اساسی در محافظت از تجهیزات الکتریکی مانند تجهیزات ارتباطی دارد. پیشرفت چشمگیری که در زمینه تکنولوژی رخ داده است، اهمیت طراحی این گونه تابلوها...

13 مرداد 1399

پامپئو؛ تهدیدی واقعی برای اروپا

اروپایی ها بهتر از هر کسی می دانند آمریکا تنها به دنبال منافع سیاسی خود است و به منافع اروپا هیچ اهمیتی نمی دهد.

11 مرداد 1399

شگفتی های اسرارآمیز اروپا و آمریکا برای بچه ها

پیشنهادهای فوق العاده ای برای سفر خانوادگی با بچه ها به نقاط بی نظیر در قاره اروپا و آمریکا داریم. سفرهای خاطره انگیز جزیی جدانشدنی از کودکی ما را تشکیل می دهند؛ اگر دلتان می خواهد بچه ها شما هم جادوی سفر را تجربه نمایند، می بایست آنها را به یکی از نقاطی...

7 مرداد 1399

خطر تعطیلی همیشگی در کمین تماشاخانه شکسپیر لندن

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، خطر تعطیلی همیشگی در کمین تماشاخانه شکسپیر لندن هست.

3 مرداد 1399

ما به چه مقدار پروتئین احتیاج داریم؟

بسیاری از ما آگاهانه یک رژیم با پروتئین بالا می خوریم و محصولات غنی از پروتئین به راحتی در دسترس هستند اما ما به چه مقدار پروتئین احتیاج داریم؟ و آیا واقعاً مقدار پروتئین به ما در کاهش وزن یاری می نماید؟

2 مرداد 1399

حقوق و یارانه ها بدون تغییر زمانی پرداخت می شوند

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در صفحه شخصی توئیتر خود از پرداخت به موقع حقوق و یارانه ها حتی در زمان تحریم ها خبر داد.

1 مرداد 1399

واکنش اتحادیه اروپا به احتمال همکاری با آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به سؤالی درباره احتمال همکاری این اتحادیه با آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران گفت که مقامات اتحادیه اروپا هنوز در این رابطه تصمیمی اتخاذ نکرده اند و باید در موردش فکر نمایند.

1 مرداد 1399

رشد چهار برابری پرداخت معوقات کارگری استان مرکزی در اسفند 98

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت : علیرغم درگیری استان با بحران کرونا در انتها سال، پرداخت معوقات کارگری در اسفندماه سال 98 نسبت به سال ماقبل آن رشد چهار برابری داشته است.

1 مرداد 1399

چین 2 میلیارد دلار به کارزار جهانی مبارزه با کرونا یاری می نماید

رئیس جمهور چین اظهار داشت کشور ظرف دو سال آینده دست کم 2 میلیارد دلار به منظور حمایت از کوشش های جهانی برای مهار ویروس کرونا تخصیص خواهد داد.

1 مرداد 1399

عمران خان: هند باید مسئولیت حمله به ساختمان بورس کراچی را بپذیرد

نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی گفت: هندوستان پشت این حمله واقع شده است و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

21 تیر 1399

فعالیت سوداگران عامل افزایش قیمت مسکن همدان

خبرنگاران/همدان رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورای اسلامی شهر همدان حضور و فعالیت سوداگران مسکن را از عوامل مهم افزایش قیمت مسکن در همدان برشمرد.

21 تیر 1399

تحریم ها علیه ایران، نتیجه دلخواه دولت ترامپ را نداشت

مشاور ارشد نامزد احتمالی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، با بیان اینکه هم طرفداران و هم مخالفان برجام درباره تحریم های ایران اشتباه می کردند، گفت، تحریم ها نتیجه دلخواه کاخ سفید را در پی نداشت.

19 تیر 1399

کامیابی نیا: باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، می خواهند پول بازیکنان را ندهند، فقط فوتبال مشکل دارد؟

کمال کامیابی نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال هستند، می خواهند پول بازیکنان خود را پرداخت نکنند.

19 تیر 1399

خبرنگاران نیویورک تایمز: آیا دموکرات ها از تله چینی ترامپ می گریزند؟

تهران - خبرنگاران - روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز روز دوشنبه در تحلیلی نوشت که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا و مقامات دولت او با اتهام به چین درباره کرونا قصد دارند از مسئولیت شیوع کرونا در کشور فرار نمایند و همچنین دموکرات ها را به واکنش وادار نمایند...

18 تیر 1399

هشدار پلیس به تازه واردان بازار بورس ، از رفتار هیجانی پرهیز کنید

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: تازه واردان در بازار بورس از رفتار های هیجانی پرهیز کرده و حتماً زیرنظر کارشناسان باتجربه در سازمان بورس فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهند.

17 تیر 1399
تعداد: (310)