اخبار اقتصادی

انگلیس هم پرواز بوئینگ 737 مکس را ممنوع کرد

لندن - خبرنگاران - به دنبال سقوط یک فروندهواپیمای بوئینگ 737 مکس متعلق به خط هوایی اتیوپی وجان باختن تمام 157سرنشین آن، سازمان هواپیمایی انگلیس روز سه شنبه دستور داد تا تمام پروازهای این مدل هواپیما به طور موقت متوقف شود.

5 تیر 1398

معرفی 26 پروژه برای جلب سرمایه گذاران

خبرنگاران آنلاین:معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران جذب سرمایه گذاری و جلب مشارکت های مردمی را یکی از راهکارهای اجرای پروژه های جدید در شهر تهران دانست و اظهار داشت: 26 پروژه اولویت دار در قالب بودجه سال آینده شهرداری تهران برای معرفی...

3 تیر 1398

امروزه 80 درصد تالاب های کشور در معرض تهدید هستند

سرپرست معاونت آموزشی - پژوهشی پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی، با بیان اینکه امروزه 80 درصد تالاب های کشور در معرض تهدید هستند، توضیح داد: شهروندان، جوامع محلی و تمامی ذینفعان تالاب می توانند نقشی مهم در حفاظت از این پهنه ها بازی نمایند.

2 تیر 1398

هشدار چین به استرالیا به دلیل اعمال ممنوعیت بر علیه هواوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، چین تصریح نموده که رویه های استرالیا ناقض قوانین تجارت جهانی است و باید تغییر کند.

27 خرداد 1398

ترامپ: عاشق لغو تحریم های کره شمالی هستم!

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت: پیشرفت زیادی در مذاکره با کره شمالی به دست آمده است.

26 خرداد 1398

باید برای سرمایه گذاران نورافکن روشن کنیم

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما برای شما سرمایه گذاران نه چراغ سبز بلکه نورافکن روشن نموده و همه چیز را شفاف نشان می دهیم.

20 خرداد 1398

قیمت نفت تحت تاثیر تحریم ونزوئلا 3 درصد رشد کرد

قیمت نفت در سرانجام معاملات روز آدینه دوازدهم بهمن، با تقویت نشانه هایی از این که تحریم نفتی ونزوئلا بازارها را محدودتر نموده است، حدود 3 درصد جهش کرد.

16 خرداد 1398

اولین اینفوتور خراسان جنوبی با موضوع همایش بین المللی بیابان لوت شروع شد

مراسم افتتاحیه اولین اینفوتور(تور اطلاع رسانی) خراسان جنوبی که در چارچوب برنامه های اولین همایش بین المللی بیابان لوت که در اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد در هتل بزرگ کوهستان بیرجند با حضور مدیران شرکت های ملی و بین المللی، خبرنگاران و عکسان حوزه...

15 خرداد 1398

انتخاب امیدوارکننده برای استقلال: کامران منزوی به خانه برگشت

کامران منزوی مرد جلسات بی حاصل نیست، او مدیر فکرهای قابل اجرا، با بازدهی و اثرگذاری بسیار است. او را نباید در باشگاه استقلال به عضوی از اعضای هیات مدیره برای شرکت در جلسات تبدیل کرد.

14 خرداد 1398

صنعت فرش با کمترین سرمایه گذاری اشتغالزایی دارد

به گزارش خبرنگاران، فرشته دستپاک در جلسه کارگروه فرش استان کرمانشاه با اشاره به قدمت فرش دستبافت و گلیم در استان گفت: امروزه برای فراوری هر شغل 200 میلیون تومان باید هزینه گردد و این در حالی است که صنعت فرش دستبافت را می توان با 10 الی 15میلیون تومان سرمایه...

11 خرداد 1398

مهاجران و پناهندگان به اروپا در معرض بیماری های کشنده

سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: مهاجران و پناهندگان به اروپا در برابر انواع بیماری های کشنده آسیب پذیر هستند.

10 خرداد 1398

دشمن کارآیی دولت و نظام را هدف قرار داده است

به گزارش خبرنگاران، احمد حسین زادگان عصر شنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، رسالت اطلاع رسانی را سنگین توصیف کرد و گفت: روابط عمومی ها پل ارتباطی دولت و مردم هستند تا خدمات دولت و دستگاه های اجرایی را به مردم منعکس نمایند.

8 خرداد 1398

آگاهی از مقررات بودجه و پاسخگویی نهادها حق شهروندان است

یک وکیل دادگستری گفت: شهروندان حق دارند از مقررات بودجه و این که چه درآمدهایی را دولت کسب و چه هزینه هایی را صرف و چه نهادهایی باید جوابگو باشند، مطلع شوند.

8 خرداد 1398

پرداخت بسته حمایتی به بیمه پردازان تامین اجتماعی تا دو روز آینده

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود 100 هزار روستایی بازنشسته تحت پوشش صندوق بیمه عشایر و روستائیان مشمول پرداخت سبد حمایتی شده اند که تا دو روز آینده وجوه سبد جبران معیشتی به حسابشان واریز خواهد شد.

7 خرداد 1398

با نخستین هواپیمای تجاری فوق سریع دنیا آشنا شوید ، 2.2 ماخ سرعت ، طراحی جذاب و منحصر به فرد

نخستین هواپیمای تجاری فوق سریع دنیا در حال ساخت است. این هواپیمای 100 میلیون دلاری 2.2 ماخ سرعت خواهد داشت و این یعنی سرعتی حداقل دو برابر جت های رایج امروزی.

30 اردیبهشت 1398

آیین نامه جدید معاینه فنی مسافربرهای اینترنتی و آژانس ها ، معاینه فنی؛ شرط اخذ بیمه شخص ثالث

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک کشور جزییات آیین نامه جدید معاینه فنی را تشریح کرد و گفت: آژانس ها و مسافربرهای اینترنتی مشمول معاینه فنی حمل و نقل عمومی قرار می گیرند.

28 اردیبهشت 1398

چین مهار آمریکا را از مسیر توافق تجاری دنبال می نماید

تهران - خبرنگاران - یک مقام ارشد چین گفت که کشورش و آمریکا شبانه روز کوشش می نمایند تا به توافق تجاری دست یابند که با منافع هر دو طرف و خواست جهانی از جمله حذف تعرفه های تلافی جویانه مطابقت داشته باشد.

27 اردیبهشت 1398

کالاهای مستعمل همچنان ممنوع الورود هستند

پیرو برخی اخبار ناقص منتشر شده در ارتباط با لغو ممنوعیت ورود کالاهای مستعمل، وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب این اخبار، توضیحاتی در این خصوص ارایه کرد.

25 اردیبهشت 1398

با کمتر از پنج هزار تومان زندگیتان را متحول کنید

با یک اسکناس پنج هزار تومانی چه کارهایی می توان انجام داد؟ در این آشفته بازار تورم و گرانی با پنج هزارتومان شاید یک بسته بیسکوییت ساده به شما بدهند. در واقع چیز زیادی نمی توان خرید. اگر دغدغه مالی دارید اما این امکان برای شما فراهم شده که می توانید با کمتر...

19 اردیبهشت 1398

ضرورت تکمیل زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به درخواست سه نفر سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در شهرستان پلدختر از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، مدیر عامل شهرک های صنعتی لرستان و مدیر صندوق کار آفرینی امید استان، برای تسهیل سرمایه...

17 اردیبهشت 1398
تعداد: (44)