اخبار اقتصادی

دودستگی مردم ایتالیا در خصوص همه پرسی قانون اساسی

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، همه پرسی امروز در حالی برگزار می گردد که در روزهای گذشته دهها هزار نفر از مردم ایتالیا در اعتراض به همه پرسی در خصوص اصلاح قانون اساسی در رم پایتخت این کشور دست به تظاهرات زدند.

16 آذر 1398

چرا پروانه واردات برنج تایلندی معلق شد؟

مدیرکل امور غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با اشاره به علت تعلیق پروانه واردات برنج تایلندی، گفت: به واردکنندگان نامه زدیم که ثبت سفارش جدید نداشته باشند تا گزارش مناطق کشاورزی برنج تایلندی را به ما بدهند و ما نقشه سلامت آن را در اختیار داشته...

15 آذر 1398

عجیب ترین هتل های بالی اندونزی

شاید در سفرهای خود در هاستل ها و مهمانخانه های کوچک و ارزان قیمت اقامت می کنید و از این لحاظ، خودتان را زیرک می دانید.

15 آذر 1398

نکاتی که باید پیش از سفر به سنگاپور بدانیم (قسمت اول)

سنگاپور کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا است که یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار کل آسیا و البته دنیا به شمار می رود. در این مقاله، نکاتی که باید پیش از سفر به این منطقه بدانید را برایتان فهرست نموده ایم. در ادامه همراه خبرنگاران باشید.

14 آذر 1398

ایران به هند در خصوص دوستی بیش از پیش با آمریکا هشدار داد

خبرنگاران : یک مقام وزارت خارجه ایران با هشدار به هند نسبت به حرکت در جهت آمریکا گفت: اگر هند به این حرکت ادامه دهد، محدودیت هایی برای ایران (در رابطه با این کشور)وجود خواهد داشت.

11 آذر 1398

تحریم ها علیه روسیه فرصت های شغلی در انگلیس را تهدید می نماید

خبرنگاران: رئیس شرکت جی سی بی انگلیس فراوری کننده تجهیزات ساختمانی ضمن انتقاد از تحریم های غرب علیه روسیه تاکید نمود که تحریم های وضع شده اروپا علیه روسیه فرصت های شغلی در انگلیس را تهدید می نماید.

7 آذر 1398

ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم! (سفرنامه بمبئی)

نوشتن این سفرنامه تا حدود بسیار زیادی با بقیه سفرنامه ها متفاوت است. معمولا سفرنامه های دوستان را که می خوانیم یا به قصد سفر به همان شهر و دیار به دنبال کسب تجربه هستیم و یا می خواهیم خاطرات سفر پیشین خودمان را به همان شهر مرور کنیم؛ که الحق خواندن این...

6 آذر 1398

آلمان، فرانسه و انگلیس پرتاب های موشکی کره شمالی را محکوم کردند

آلمان، فرانسه و انگلیس پرتاب های موشک بالستیک کره شمالی از ماه مه تاکنون را شدیدا محکوم نموده و از پیونگ یانگ خواستند تا وارد مذاکرات هدفمند و سودمند با آمریکا حول محور برنامه های اتمی و موشکی اش گردد.

4 آذر 1398

قزوین به عنوان پایلوت روابط ایران با ایتالیا معرفی گردد

خبرنگاران: رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا گفت: با توجه به ظرفیت های استان قزوین در زمینه های همکاری با ایتالیا، قزوین می تواند به عنوان پایلوت ارتباطی ایران و ایتالیا قرار گیرد.

3 آذر 1398

تقاضای چین برای خرید گاز LPG از ایران

خبرنگاران: عضو هئیت ریسه اتاق تهران سفرهای هیات های تجاری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: عمده خرید پسته ایران توسط کشور چین صورت می گیرد و این در حالی است که چین خواستار محصولات پتروشیمی، گاز LPG و نفت ایران است.

2 آذر 1398

خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا فاجعه خواهد بود

خبرنگاران: نخست وزیر ایتالیا امروز یکشنبه تاکید نمود که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هم برای این کشور و هم برای اتحادیه اروپا یک فاجعه خواهد بود.

28 آبان 1398

چرا نینجا توییچ را ترک کرد؟

همان طور که احتمالا می دانید، نینجا استریمر مشهور پلتفرم توییچ مدتی قبل بیان کرد که می خواهد از این سرویس جدا گردد و استریم های خود را روی پلتفرم استریمینگ میکسر ادامه دهد. در آن موقع عده زیادی از تصمیم نینجا شگفت زده شدند و دلایلی مختلفی برای آن آوردند....

27 آبان 1398

ترامپ: نشست ویتنام آخرین دیدار با کیم جونگ اون نیست

رئیس جمهوری آمریکا تاکید نمود، نشست آینده او با رهبر کره شمالی آخرین دیدار میان این رهبران نخواهد بود.

24 آبان 1398

گسترش روابط محور گفت وگوهای اشرف غنی و وزیر دفاع ایتالیا

خبرنگاران: رئیس جمهور افغانستان در دیدار با وزیر دفاع ایتالیا در خصوص گسترش و تقویت روابط 2 کشور بویژه در مبارزه با تروریسم و توسعه مالی گفت وگو کرد.

24 آبان 1398

طولانی ترین پل روی آب دنیا در چین

پل هنگ کنگ-جوهای-ماکائو شهر نسبتا کوچکی را در کشور چین به دو منطقه ویژه اداری هنگ کنگ و ماکائو متصل می نماید و زمان مسافرت بین سه شهر را از سه ساعت به 30 دقیقه کاهش می دهد.

21 آبان 1398

رویکرد کاهش هزینه ها و افزایش درآمدهای غیرشهریه ای را در پیش گرفته ایم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه کاهش هزینه ها و تلاش برای افزایش درآمدهای غیرشهریه ای را رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال تحصیلی پیش رو مطرح نمود.

19 آبان 1398

فروش صنایع دستی اردبیل از مبادی غیر رسمی، راه چاره روی زمین مانده مدیر

به گزارش خبرنگاران، از 350 صنعت دست موجود در کشور 65 مورد در استان فعال است و از این تعداد 19 رشته پرسود می توانند در چرخه اقتصاد حضور یابند.

19 آبان 1398

انتها داستان را به سرمایه گذار بگویید

به گزارش خبرنگاران، در دومین روز از کارگا های جن میلر که به پردازش یک طرح 150 کلمه ای، اختصاص داشت، این تهیه کننده کانادایی به طرح های دانشجویان، مستندسازان و تهیه کنندگان گوش کرد و نکته ها و هدایت هایی را به آن ها برای پیچینگ اثرها گفت.

19 آبان 1398

درباره کانادا بیشتر بدانیم

کانادا از نظر اقتصادی جز کشورهای مطرح دنیا هست و به علت بکر بودن سرزمین و وجود منابع زیاد در این کشور و همچنین جذب نیروی متخصص و مهاجرت دانشجویان کشورهای دیگر به این کشور، توانسته است رشد زیادی داشته باشد و همچنین عضو گروه 8 و همچنین در میان 10 کشور صنعتی...

16 آبان 1398

پیام حضور ایران در اتحادیه اوراسیا به غرب در شرایط تحریم

یک کارشناس مسائل اوراسیا با اشاره به تلاش ایران جهت عضویت در اتحادیه اوراسیا اظهار کرد: همکاری ایران با این اتحادیه ا در شرایط تحریم مزیت ها و منافع قابل توجهی برای ایران به همراه خواهد داشت و این موضوع همراه با پیام های سیاسی جدی برای غرب است.

15 آبان 1398
تعداد: (163)