وزیر ورزش قول 4 مدال طلای المپیک را از کشتی گرفت

به گزارش مجله آراد، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به همراه محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد با وزیر ورزش ملاقات و مصاحبه کردند.

وزیر ورزش قول 4 مدال طلای المپیک را از کشتی گرفت

رئیس فدراسیون کشتی به همراه محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران امروز با وزیر ورزش دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به همراه محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران امروز پنجشنبه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار و مصاحبه کردند.

محمد بنا در حاشیه این دیدار گفت: با موافقت و نظر مثبت سلطانی فر قرار است این نشست ها به منظور آنالیز شرایط و برطرف کردن موانع و مسائل برای پیروزیت در المپیک برگزار گردد. کلیات این جلسه مربوط به راه های رسیدن و پیروزیت در المپیک بود و خواسته های رئیس فدراسیون و سرمربیان دو تیم و همچنین امکانات لازم در این راه مطرح شد. خوشبختانه وزیر ورزش از هیچ چیز دریغ نکرد و یک دیدار خوب و مفید را برگزار کردیم.

وی گفت: سلطانی فر به رئیس فدراسیون دستور داد همه امکانات از هر نظر در اختیار سرمربیان آزاد و فرنگی قرار بگیرد و از طرفی یک قول سنگین نیز از ما گرفتند که هم در آزاد و هم فرنگی دو طلا بگیریم. کشتی آزاد یک عقبه بلند و پرافتخار دارد و از لحاظ کمیت و کیفیت همواره از فرنگی بالاتر بوده و شناخت مردم هم بیشتر از کشتی آزاد بوده است.

بنا ادامه داد: کشتی فرنگی یک دهه پیروز داشت که دهه اخیر بود و کشتی گیرانی مثل حمید سوریان، امید نوروزی، قاسم رضایی و سعید عبدولی ظهور و افتخار آفرینی کردند ولی اکنون تغییر نسل داده ایم و تیم جوانی داریم که در عین جوانی نسلی هستند که می گردد امیدوارانه روی آنها سرمایه گذاری کرد تا هم در این مدت کوتاه تا المپیک 2020 آبروداری نمایند و هم برای المپیک بعدی نیز سرمایه بزرگی باشند.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز پس از این نشست گفت: وزیر ورزش با دیدی کارشناسانه و دلسوزانه و به جزئیات کشتی را پیگیری می نمایند و از روز اولی که به اتفاق محمد بنا با وی دیدار کردیم همواره حمایت تمام قدی از ما داشتند.

وی با اشاره به اینکه هر موقع کشتی ایران در المپیک پیروز بوده، کاروان ایران هم رنکینگ خوبی در المپیک داشته ادامه داد: برعکس این موضوع هم صادق است و این جلسات قرار است در مقاطع مختلف تا المپیک ادامه پیدا کند تا کمبود ها برطرف و امکانات برای حضور پیروز در المپیک مهیا گردد.

محمدی با بیان اینکه رابطه خوب وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باعث تقویت ورزش کشور شده، اضافه کرد: امیدواریم با حمایت این دو نهاد بتوانیم از حیثیت کشتی ایران دفاع کنیم.

وی در سرانجام با بیان این که شرایط کسب سهمیه و اوزان در المپیک 2020 تغییر نموده و بسیار سخت تر از المپیک ریو شده، اضافه کرد: با همه این اوصاف و نتایج و کم و کاستی های دو سال اخیر کشتی، همه تلاشمان بر این است تا با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک باز هم برای ایران افتخار آفرینی کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 662

به "وزیر ورزش قول 4 مدال طلای المپیک را از کشتی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش قول 4 مدال طلای المپیک را از کشتی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید