تمام انگیزه و هدفم کسب مدال طلای المپیک است

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا گرایی نماینده وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک توکیو گفت: یازده مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار شده و خدا را شکر از همان مرحله اول اردو همه نگاه ها المپیکی و موفقیت در این بازی ها بود. در این اردوها کم کم بر آمادگی خود اضافه کردم و توانستم با حضور در رقابت های گزینشی، سهمیه المپیک را کسب کنم.

تمام انگیزه و هدفم کسب مدال طلای المپیک است

وی در خصوص عملکردش در مسابقات گزینشی گفت: بیشتر حریفانی که دارم اسم دار مسابقات دنیای و آسیایی هستند و کشتی گیر کره ای هم که قهرمان آسیا بود را هم شکست دادم اما به غیر از حریفان آسیایی 3 کشتی گیر روس، کوبایی و آلمانی حریفان اصلی من هستند و با برنامه ریزی که با کادر فنی انجام داده ایم بر روی نقاط ضعف و قوت آنها کار می کنیم.

گرایی در خصوص اینکه محمدعلی برادرش در کشتی فرنگی چقدر به وی یاری نموده است گفت: هرجایی که مسئله ای یا ضعفی داشته باشم، محمدعلی به من نکاتی را گوشزد می نماید.

وی در خصوص شرایط برگزاری اردوها گفت: همه چیز خوب است و کادر فنی هم دست به دست هم داده اند که همه بچه ها از مسابقات دست پر و با خوشرنگترین مدال برگردند و همه همدل شدیم که امیدوارم باز هم کشتی فرنگی بتواند افتخارآفرینی های گذشته را تکرار کند.

دارنده مدال طلای زیر 23 سال دنیا در خصوص حضور محمد بنا باسم سرمربی تیم ملی در اردوها توضیح داد: محمد بنا آقای خاص کشتی، معروف است به انگیزه و روحیه دادن و طبیعتاً رمز موفقیت هر تیمی داشتن روحیه و انگیزه است که وی این مهم را به ما انتقال می دهد و ما هم تمام کوشش خود را خواهیم کرد.

وی در خصوص شرایط حال حاضرش گفت: از نظر وزنی شرایطم خوب و وزنم حدود 70 کیلوگرم است و از این بابت مسئله ای ندارم و 40 روز تا المپیک دارم و باید تا آن موقع به نهایت آمادگی برسم.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اضافه نمود: از نوجوانی و زمانی که به کشتی ورود کردم تمام انگیزه و هدفم حضور در المپیک و کسب مدال طلا در این مسابقات بود که امیدوارم با دعای خیر مردم، یاری خدا و راهنمایی مربیان به این مهم دست پیدا کنم.

وی در انتها اظهار داشت: فضا و جو ورزش طوری است که همه نگاه ها به کشتی است و انشا اله بتوانیم در این مدت کوتاه به جای مانده تا المپیک به نهایت آمادگی برسیم و در نهایت خوشرنگ ترین مدال را هم کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1878

به "تمام انگیزه و هدفم کسب مدال طلای المپیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام انگیزه و هدفم کسب مدال طلای المپیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید