عزیزی خادم: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار گرفته است

به گزارش مجله آراد، تهران (پانا) - رئیس فدراسیون فوتبال پس از ورودش به بحرین خطاب به کاروان تیم ملی فوتبال موقعیت فعلی تیم ملی را تلاطمی تاریخی دانست.

عزیزی خادم: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار گرفته است

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در بدو ورودش به بحرین گفت: فدراسیون فراجناحی و فراتر از سیاست است و صرفا در جهت منافع ملی گام بر می دارد. ما از هرگونه رفتار جانبدارانه پرهیز نموده و برای شادی ملت عزیز ایران کوشش می کنیم. در واقع همه این موارد را در کنار وظایف مدیریتی خود برعهده داریم.

وی ادامه داد: فدراسیون الهام بخش وحدت ملی و وحدت آفرینی است. بر همین اساس توکل ما به خداوند بوده و توسل ما به مقربین الهی و دعای خیر مردم است. انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای شادی قلب مردم مثال زدنی است.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی واقع شده است. فوتبال ایران تا به حال در چنین شرایط سخت و دشواری هم از بعد مسائل داخلی و هم ابعاد بین المللی نبوده است. فصل حاضر فصل عبور از بحران بوده و رویکرد فدراسیون تعاملی و هم افزایی است.

عزیزی خادم تاکید نمود: یک ایران، یک ملت، یک هدف؛ تیم ملی محبوب در ایران و سربلند در آسیا بوده و عبور از روزمرگی و موفقیت های موقتی، دستیابی به مرحله موفقیت های پایدار و مستمر از اهداف عظیم ما است.

رئیس فدراسیون فوتبال در سرانجام خطاب به کاروان تیم ملی گفت: وظیفه همه ما دمیدن شوق پیروزی و امیدآفرینی است. فدراسیون فوتبال مملو از انگیزه بوده و واقع گرا وعملگرا است. حرکت در جهت درست با برنامه ریزی مناسب از مهمترین برنامه هایمان است که به آن می پردازیم. بعد از بازی ها، درباره مسائل، چالش ها و مسائل حقوقی به تفصیل با مردم عزیز کشورم صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1791

به "عزیزی خادم: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید