مهندسان اپل از بچه ها باهوش شکست خوردند ، برنامه زمانبدی صفحه نمایش با چند تاکتیک ساده لغو می گردد

به گزارش مجله آراد، محدودیت های زمان صفحه نمایش محصولات اپل که برای نظارت والدین بر بچه ها طراحی شده اند به سهولت به وسیله چند کودک لغو شده است. محدودیت هایی که قرار بود نرخ استفاده کودک از تلفن های همراه را آنالیز نمایند.

مهندسان اپل از بچه ها باهوش شکست خوردند ، برنامه زمانبدی صفحه نمایش با چند تاکتیک ساده لغو می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، با وجود این که اپل روی سیستم های نظارتی خود مانور تبلیغاتی داده بود و البته بسیاری از والدین نیز به این ویژگی امید بسته بودند اما این افزونه چندان کارامد به نظر نمی رسد.

به نظر می رسد شرکت اپل هوشبهر و زیرکی بچه ها امروزی را دست کم گرفته است، چرا که بچه ها پیروز شده اند محدودیت های این شرکت را بشنمایند.

از 10 روز پیش تا کنون والدین در نسخه iOS 12 به قابلیتی دسترسی دارند که می توانند نرخ فعالیت بچه ها در فضای مجازی را رصد و محدود نمایند اما بچه ها راه هایی جالب برای شکستن این محدودیت پیدا نموده اند. برای مثال یک کودک 7 ساله پس از آن که با محدودیت زمان صفحه نمایش رو به رو شد، ابتدا برنامه را حذف کرد و سپس آن را از فروشگاه اپل با استفاده از نماد فضای ابری مجددا بارگیری کرد (بازنشانی ساعت محدود نماینده) در نتیجه مجدا برای ساعت ها بازی کرد.

پدر این کودک در توییتر نوشت: اگرچه از این ضعف اپل ناراحتم اما به هوش فرزندم افتخار می کنم. چندین کاربر دیگر نیز اشاره نموده اند با نصب بعضی برنامه های کمکی می توان این برنامه را لغو کرد. از جمله بعضی به روز رسانی های امنیتی.

منبع: انتخاب
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2308

به "مهندسان اپل از بچه ها باهوش شکست خوردند ، برنامه زمانبدی صفحه نمایش با چند تاکتیک ساده لغو می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهندسان اپل از بچه ها باهوش شکست خوردند ، برنامه زمانبدی صفحه نمایش با چند تاکتیک ساده لغو می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید