طالع بینی های بهمن ؛ زنان و مردان بهمنی چه خصوصیاتی دارند؟

به گزارش مجله آراد، به طالع بینی اعتقاد دارید؟ گاهی اوقات طالع بینی ها به طور کلی خصوصیات مشترک متولدین هر ماه را به دقت بیان می نماید که ممکن است برای شما جالب باشد. طالع بینی بهمن ماه هم یکی از این ماه هاست که تقریبا 90% خصوصیاتی که برای زن و مرد بهمن ماهی اسم می نماید، صحیح است. در ادامه طالع بینی های بهمن ماه را برایتان ارائه داده ایم؛ با ما همراه باشید.

طالع بینی های بهمن ؛ زنان و مردان بهمنی چه خصوصیاتی دارند؟

طالع بینی های بهمن

نماد: دلو

سیاره : اورانوس

ویژگی ها و خصوصیات کلی متولدین بهمن ماه :

مهربان ، صمیمی و انسان دوست

درستکار، صادق ، شریف ، راستگو، رو راست و وفادار

مبتکر اصیل و خلاق

مستقل ، بی احتیاج، بدون وابستگی ، آزاد، عاقل ، اندیشمند، متفکر و روشنفکر

جنبه منفی شخصیت متولدین بهمن ماه :

سرکش ، نافرمان ، لجوج ، خود رأی

یک دنده و غیرقابل پیش بینی

سرد، بی هیجان ، بی تفاوت و خشک

بیماری ها و مسائل احتمالی متولدین بهمن ماه :

از آنجایی که صورت فلکی دلو روی پاها از زانوان گرفته تا قوزک (مچ ) پا روی گردش خون حکومت می نماید، متولدین بهمن ماه مستعد ابتلاء به انواع بیماری های پا و زانو،به خصوص گرفتگی عضلات و هم چنین مسائل عصبی ناشی از انقباض عضلانی ،نفخ ، زکام ، اسهال ، آب آوردگی ، ورم ، گواتر و روان آشفتگی هستند، در نتیجه باید به شدت مراقب نحوه تغذیه خود باشند.

علاقمندیها: جنگیدن و از جان مایه گذاشتن در راه هدف و رفاه ، فکر کردن وبرنامه ریزی برای آینده ، گهگاهی اندیشیدن به گذشته ، دوستان و هم نشین های خوب و با وفا، تفریح و تفریح .

بیزاریها: عهد و پیمان های واهی ، تنهایی بیش از حد، یکنواختی ، سرمشق گیری ، ایده آلیستی .

.. طالع بینی های بهمن ..

انواع طالع بینی های بهمن

1. طالع بینی مردهای بهمنی

طالع بینی چینی مرد متولد بهمن

علاقه یک مرد بهمنی به خانواده ای که در آن متولد و عظیم شده است، با ورود شما به زندگی اش از بین نمی رود؛ بنابراین خیلی به نفع شماست که سعی کنید نسبت به پدر و مادر و خواهران و برادران او علاقه مندی از خود نشان بدهید. البته این امکان وجود دارد که شما او را ظاهراً نسبت به خانواده خود بی تفاوت ببینید، اما گول ظاهرش را نخورید، چون واقعا اینطور نیست. مبادا زبان به بدگویی از خواهرشوهر و مادرشوهر باز کنید و یا نسبت به آن ها بی توجهی و بی علاقگی از خودتان نشان دهید.

طالع بینی هندی مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن مجذوب نماینده ترین مرد در طالع بینی است .هم مرد و هم زن متولد بهمن برج مثل آهن ربا مردم را به خود جذب می نمایند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند. مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیکل خوبی برخوردار است و باعث می شود که خیلی ها دچار تپش قلب شوند.

وقتی بفهمد او همان کسی است که شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می دود. او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا کنید مطمئن باشید که عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته ای عمل می نماید ضمناً او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می نماید. بطور کلی او کسی است که می توانید در حالیکه در گفتگوی مهمی شرکت نموده، خوب گوش دهد و بفهمد که در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد.

مرد متولد بهمن بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می رسد مثل خفاش کور می شود. اما در خصوص معجزه ات عقلانی صحبت کنید، او برترین است.

مرد متولد بهمن فوق العاده رک است. در چنین مواقعی در مقابل اظهار نظرهای او باید پوست کلفت باشید. گاهی آنقدر سرد و یک دنده می شود که بدجوری از دستش ناراحت می شوید.

.. طالع بینی های بهمن ..

طالع بینی های بهمن مرد و زن

2. طالع بینی خانم های بهمنی

طالع بینی چینی زن متولد بهمن

وقتی از جلوی چشم یک زن بهمنی دور می شوید، تا حدود زیادی از فکر و خیال او هم دور شده اید. یعنی یک زن بهمنی مصداق شاخص جمله از دل برود هر آنکه از دیده رود است، برای همین هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید خیلی ساده و ناگهانی عقب گرد می نماید. در این حالت بهتر است وقت خود را برای برگرداندن او تلف نکنید، چون دیگر برنمی شود.

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید حتم داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد!

طالع بینی هندی زن متولد بهمن

زن متولد بهمن پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها کوتاه می نماید و دامنی می پوشد که قوزک پایش را هم می پوشاند. زنان متولد برج بهمن اولین کسانی بودند که سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف کردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور کردن رنگها دارند .

همه ما می خواهیم که دیگران ما را دوست بدارند اما هر یک به روشهای مختلف. تا جایی که می توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد برج بهمن است انتظار نداشته باشید که آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت کند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر کاکائو درست کند.

در غیر اینصورت یک شب وقتی به خانه بر می گشت می بینید که طغیان نموده، شیر کاکائو را روی تخت ریخته ، دمپایی شما را پوشیده و از خانه بیرون می رود. قطعاً پس از ازدواج برای خود حساب بانکی جداگانه ای دارد. او دوست دارد که مردش بیرون از خانه کار کند شاید مجبورشوید در منزل بمانید از نوزادتان نگهداری کنید! او می خواهد درخشش خود را حفظ کند و دوست ندارد که ببیند با یک کهنه کهنه بچه از جلا افتاده است ؟ از آنجا که نظرش در باره همه چیز تغییر می نماید، گاهی دو رو به نظر می رسد.

گاهی هم عمداً سعی می نماید، شما را عصبانی کند. برترین برخورد این است که یک کلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نکنید (صم و یکم باشید) چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد نمود.

او بچه ها را مثل هم تربیت می نماید. او می تواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به بچه شیر بدهد.

زن متولد بهمن می خواهد بچه ها را متناسب با قرن نو تربیت کند و آنها را به مدارس خارجی بفرستد.

دختر متولد بهمن برج تندر و صاعقه طالع بینی است.

.. طالع بینی های بهمن ..

طالع بینی های بهمن ماهی ها

سخن آخر

چقدر از طالع بینی های بهمن در خصوص شما درست بود؟ آیا دوستان بهمنی دارید که این خصوصیات در آنها صادق باشد؟ نظرات خود را در پایین همین مطلب با ما در میان بگذارید.

اگر خودتان بهمن ماهی هستید، پیشنهاد می کنیم از مطلب تولدم مبارک به انگلیسی (تبریک تولدم به انگلیسی) تماشا بفرمایید و تولدتان را به گونه ای نو در فضای مجازی تبریک بگویید!

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1869

به "طالع بینی های بهمن ؛ زنان و مردان بهمنی چه خصوصیاتی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی های بهمن ؛ زنان و مردان بهمنی چه خصوصیاتی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید