خطیبی: می خواهیم تیمی قدرتمند برای فصل آینده بسازیم

به گزارش مجله آراد، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من در تیم تراکتور برنامه بلندمدت دارم و می خواهیم تیمی قدرتمند برای فصل آینده بسازیم.

خطیبی: می خواهیم تیمی قدرتمند برای فصل آینده بسازیم

به گزارش ، به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به انتخاب فیروز کریمی به اسم مشاور فنی خود، گفت: کریمی با نظر من به اسم مشاور فنی تیم انتخاب شد و فقط به اسم مشاور در کنار من خواهد بود.

وی درباره خداحافظی با بازیکنان تراکتور و استعفا از راهنمایی این تیم، گفت: بعد از بازی با آلومینیوم، دست باشگاه را باز گذاشتم تا مسئولان راحت تر تصمیم بگیرند که مالک و هیئت مدیره باشگاه با جدایی ام مخالفت کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان این که بعد از بازی با فولاد مفصل با طرفداران عزیز و مردم آذربایجان صحبت خواهد نمود، گفت: بنده از موقعی که به تراکتور آمده ام، برای بستن تیم سال آینده برنامه ریزی کردم و باشگاه با من برنامه بلند مدت دارد.

خطیبی تاکید نمود: با توجه به این که باشگاه با جدایی ام مخالفت نموده است، اکنون با قدرت کارم را در تیم محبوبم ادامه خواهم داد تا در حد توان تیمی که داریم، بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی یادآور شد: تیمی که نیم فصل در اختیارم گذاشته شد را من نبستم، اما در آینده شرایطی فراهم خواهیم کرد تا فصل های آینده تراکتور مثل سالی که برترین شرایط را داشت و جزء مدعیان قهرمانی بود را تجربه کند و موجب خوشحالی مردم آذربایجان گردد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور توضیح داد: برخی شیطنت می نمایند تا تراکتور حاشیه داشته باشد و از سکوت من استفاده می نمایند تا تمرکز تیم را بر هم بزنند؛ اما من با اهداف باشگاه جلو خواهم رفت. منافع عده ای در تیم تراکتور قطع شده است و الان در شبکه های مجازی جهت می دهند تا طرفداران عزیز ما را تحریک نمایند؛ البته که تماشاگران تراکتور خوب و بد را بهتر از همه تشخیص می دهند.

خطیبی ادامه داد: باشگاه عظیم تراکتور دیگر اشتباهات سالیان اخیر را تکرار نخواهد نمود که بازیکنی بیاورد، یک دقیقه بازی ننموده، 20 میلیارد برای تراکتور هزینه داشته باشد. مطمئن باشید تا من هستم، نمی گذارم یک ریال از جیب زنوزی و باشگاه هدر برود.

وی درباره پیشنهاد سایر تیم ها به او اسم کرد: قبل از آغاز فصل تا همین امروز این صحبت ها بوده و پیشنهادات مختلفی داشته ام، اما واقعا دلی به تراکتور آمده ام؛ با این که در اراک و همراه با بازیکنان آلومینیوم شرایط خوبی همراه با کادر فنی ام داشتم، اما برای یاری به تراکتور و خوشحالی مردم آذربایجان این انتقال را در نیم فصل رقم زدم.

خطیبی اسم کرد: به اسم سرمربی تراکتور کارم را ادامه خواهم داد و در خدمت این تیم هستم تا به تراکتور و زنوزی یاری کنم تا طبق برنامه ریزی دقیق، باشگاه را به ثباتی که در گذشته نداشته، برسانیم. بنده در خدمت تراکتور هستم و به هیچ تیم دیگری نمی روم.

سرمربی تراکتور درباره شرایط مصدومیت بازیکنان در آستانه ملاقات با فولاد، گفت: محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی و هادی محمدی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و شرایط محمد عباس زاده هم هنوز تعیین نیست و باید ببینیم کادر پزشکی تیم چه تصمیمی برای بازی کردن یا نکردن آن ها می گیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1895

به "خطیبی: می خواهیم تیمی قدرتمند برای فصل آینده بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: می خواهیم تیمی قدرتمند برای فصل آینده بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید