تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم تقدیر از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه امروز 17 آبان ماه 1400، با حضور وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و مجید نیلی، رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در ساختمان مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه برگزار گشت.

تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه

روز پروژه رویدادی سالانه و با رویکرد تشویق دانشجویان مقطع کارشناسی در راستای تهیه و تدوین بهتر و با کیفیت تر خاتمه نامه ها است که شهریورماه سالجاری نیز سیزدهمین دور آن با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول به صورت آنلاین برگزار گشت.

این دوره که میزبان 61 پروژه ارسالی بود، نهایتا با انتخاب کارگروه تخصصی 40 پروژه را روانه داوری نهایی کرد؛ پس از ارزیابی چندباره خاتمه نامه های شرکت کننده 6 پژوهش به عنوان خاتمه نامه برتر معرفی و از آنها تقدیر شد.

وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در این مراسم تقدیر و تجلیل از خاتمه نامه های برتر روز پروژه، در سخنانی درباره رویکرد این مرکز نسبت به دانشگاه ها، از زمینه های موجود برای همکاری در قالب هایی نظیر گرنت های دانشجویی و برنامه کارآموزی گفت و اظهار کرد: مرکز تحقیق و توسعه آمادگی دارد تا در تمامی زمینه های مشترک بین این مرکز و دانشگاه تهران، همکاری مشترک در قالب های متنوع تعریف کرده و از این فرآیند حمایت کند.

وی افزود: به این طریق هم بخشی از نیازهای مرکز تحقیق و توسعه رفع و هم پژوهش ها و خاتمه نامه های دانشجویی تقویت می شوند؛ به عبارتی دیگر نیروی انسانی توانمند تربیت می گردد.

مجید نیلی، رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران نیز در ادامه این مراسم، با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه اظهار کرد: دانشکده ما در سال های اخیر تلاش زیادی را در زمینه کیفی سازی هر چه بیشتر خاتمه نامه های دانشجویی انجام داده و جشنواره روز پروژه نیز یکی از ابزارهای رسیدن به این هدف است.

در خاتمه مراسم نیز از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره روز پروژه، با اهدای لوح و جایزه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2010

به "تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید