بورس فردا مثبت است؟ ، کدام نمادها رشد می نمایند؟

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران، بازار سهام در ساعات سرانجامی با افزایش تقاضا در نمادهای فولاد و شستا مثبت به کار خود سرانجام داد. شاخص کل 0.25 درصد رشد کرد. این در حالی بود که شاخص هم وزن 0.05 درصد افت داشت.

بورس فردا مثبت است؟ ، کدام نمادها رشد می نمایند؟

شستا در دقایق پایانی و با انتشار خبر احتمال افزایش سرمایه سبز شد و فولادی ها نیز امروز با رشد روبرو بودند. خودرو نیز با توجه به انتشار خبر جلسه قیمت گذاری در روز آینده از ابتدا سبز بود. احتمال می فرایند رشد گروه خودرو فردا در حالی ادامه یابد که سایر گروه ها نیز از این رشد متاثر شوند.

ریسک های سیستماتیک بازار همچنان ادامه دارد. بورس همچنان دستخوش تصمیمات مبهم دولت است. برای آخرین نمونه خبر قطع گاز فولادی ها در روز گذشته بازار را بسیار متاثر کرد. با این حال سیگنال های مثبتی در بازار سهام به چشم می خورد که احتمال تداوم فرایند رشد را برای فردا پررنگ تر می نماید.

رشد ادامه دار بورس متاثر از خودرویی هاست

جواد فلاحیان، کارشناس بازار سهام گفت: با توجه به افزایش حجم تقاضا در لحظات پایانی بازار، پیش بینی می گردد فردا نیز بازار سهام مثبت به کار خود ادامه دهد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه تصمیم گیری پیرامون قیمت گذاری خودرو، گفت: متاثر از جلسه فردا، نمادهای خودرویی امروز مثبت بودند و فردا نیز خودرو در بازار پیشتاز خواهد بود.

این کارشناس اظهار کرد: در این مدت بازار سهام دستخوش انواع ریسک های سیستماتیک بوده است. اما برای بازار فردا اگر اتفاق جدیدی رخ ندهد رشد خواهیم داشت. علاوه بر خودرو شاهد ایجاد صف خرید برای شستا نیز بودیم که به علت انتشار خبر افزایش سرمایه این شرکت پیش از اعلام رسمی بود.

وی توضیح داد: معمولا بازار به این صورت است که وقتی خودرویی ها مثبت باشد سایر گروه ها نیز متاثر از آن سبز خواهند شد. برای فردا نیز این اتفاق دور از انتظار نیست.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2028

به "بورس فردا مثبت است؟ ، کدام نمادها رشد می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس فردا مثبت است؟ ، کدام نمادها رشد می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید