بازدید بهرام قاسمی از بخش ایران نمایشگاه بین المللی فاین کرفت پاریس

به گزارش مجله آراد، سفیر کشورمان در فرانسه با حضور در بخش ایران چهارمین دوره دوسالانه نمایشگاه بین المللی فاین کرافت از آثار 10 هنرمند ایرانی حاضر در این نمایشگاه بازدید کرد.

بازدید بهرام قاسمی از بخش ایران نمایشگاه بین المللی فاین کرفت پاریس

به گزارش مجله آراد، در این بازدید که حدود 2 ساعت به طول انجامید، سفیر کشورمان ضمن گفت وگو با هنرمندان و مسئولین بخش ایران، با تمجید از آثار حاضر در نمایشگاه گفت: هنر بدیع به کار رفته در این آثار که با بهره گیری و الهام از صنایع دستی انجام شده است، موجب شده تا شکوه و جلوه دیگری از این هنر جدید و تاثیرگذار برای مخاطبین نمایش داده گردد.

وی ضمن تاکید بر حضور فعال هنرمندان ایرانی در نمایشگاه های بین المللی، این اقدام را در راستای تحقق دیپماسی هنر و به منظور درک متقابل ملت های دنیا مهم ارزیابی کرد.

در این نمایشگاه که تا 5 خرداد ماه برگزار خواهد بود 10 نفر از مجسمه سازان و هنرمندان سفالگر ایرانی آثار خود در دوسالانه فاین کرفت فرانسه به نمایش گذاشته اند که مورد استقبال فراوان بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

انجمن هنرمندان سفالگر با حمایت و همکاری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و سفارت ایران در پاریس در این دوره حامی این هنرمندان بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 224

به "بازدید بهرام قاسمی از بخش ایران نمایشگاه بین المللی فاین کرفت پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید بهرام قاسمی از بخش ایران نمایشگاه بین المللی فاین کرفت پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید