اردبیل موقعیت مناسبی را برای دسترسی به بازار کشورهای آسیای میانه دارد

به گزارش مجله آراد، رایزن بازرگانی سفارت تایلند در ایران گفت: اردبیل موقعیت مناسبی را برای دسترسی به بازار کشورهای آسیای میانه دارد.

اردبیل موقعیت مناسبی را برای دسترسی به بازار کشورهای آسیای میانه دارد

از سفر با تور پاتایا تابستان 99 لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگاران از اردبیل، تاویپ راچاپاکدی بعد از ظهر امروز در نشستی با مسئولان اتاق بازرگانی اردبیل درخصوص افزایش روابط تجاری کشور تایلند با استان اردبیل گفت: ما به دنبال شناسایی شرایط استان اردبیل و شرایط مالی مردم این استان هستیم تا در صورت امکان روابط تجاری خود را با این بخش از کشور ایران افزایش دهیم.

وی گفت: اخباری را دریافت نموده ایم که نشان می دهد اردبیل به دنبال گسترش فعالیت خود در حوزه توریست سلامت است که این امر می تواند باعث آغاز همکاری ما را به وجود بیاورد.

رایزن بازرگانی سفارت تایلند در ایران توضیح داد: ما می خواهیم روابط تجاری خود را از کشور ایران فراتر ببریم و به دنبال دستیابی به بازار کشورهای آسیای میانه هستیم که برای این کار می خواهیم دفتری در ایران داشته باشیم.

راچاپاکدی اعلام کرد: اردبیل و شهرهای اطراف مثل تبریز گزینه های ما برای ارتباط با آسیای میانه هستند که در حال آنالیز شرایط این شهرها هستیم.

وی در تشریح هدف سفر به اردبیل گفت: هدف اصلی ما آشنا کردن اتاق بازرگانی اردبیل با فعالیت های تجاری تایلند و نمایشگاه هایی که در کشورمان برگزار می کنیم است تا بتوانیم به روابط تجاری دو سویه دست پیدا کنیم.

رایزن بازرگانی سفارت تایلند در اردبیل اضافه کرد: هر ساله هیئت های مالی بسیاری را به تایلند اعزام می کنیم که هیئت های اتاق بازرگانی اصفهان و تهران از آن جمله بوده اند و می توانیم پذیرای هیئت اتاق اردبیل نیز باشیم.

ت

منبع: تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 742

به "اردبیل موقعیت مناسبی را برای دسترسی به بازار کشورهای آسیای میانه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردبیل موقعیت مناسبی را برای دسترسی به بازار کشورهای آسیای میانه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید