حضور 19 غرفه از چین در حوزه ابزار آلات سنگ در نمایشگاه اصفهان

به گزارش مجله آراد، خبرنگاران: مسئول پاویون چین در نمایشگاه سنگ اصفهان گفت: ما با 19 غرفه از شرکت های معتبر کشور چین، در حوزه لوازم، تجهیزات و ابزار آلات صنعت سنگ و معدن در نمایشگاه اصفهان حضور داشته و با حضور در این رویداد، توانستیم به هدف مان دست یابیم.

حضور 19 غرفه از چین در حوزه ابزار آلات سنگ در نمایشگاه اصفهان

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان،به نقل از روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته روز گذشته در اصفهان پایان یافت، نکته قابل توجه در این نمایشگاه حضور فعال پاویون کشور چین بود که مورد استقبال بازدید نمایندگان صنعت سنگ کشور نهاده شد.

هر چند به دلیل سرازیر شدن کالاهای مصرفی چینی به کشور، شاید دیدگاه مناسبی در سطح جامعه در این زمینه وجود نداشته باشد، اما حضور دانش محور و تکنولوژی محور چینی ها در نمایشگاه صنعت سنگ باعث شد که فعالان این حوزه با برپایی نشست های تخصصی و مذاکرات درون غرفه ای، راه های جدید تبادل اطلاعات در این حوزه را برای مجموعه های خود باز نمایند.

مسئول پاویون چین و نماینده شرکت نمایشگاهی چین استار در گفت وگو با واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اظهار کرد: ما با 19 غرفه از شرکت های معتبر کشور چین، در حوزه لوازم، تجهیزات و ابزار آلات صنعت سنگ و معدن در نمایشگاه اصفهان حضور داشته و با حضور در این رویداد، توانستیم به هدف هائی که برای خود ترسیم نموده بودیم دست یابیم.

سوفیا یانگ با بیان این که بازدیدنماینده های زیادی از این نمایشگاه استقبال نموده بودند، گفت: نمایشگاه اصفهان برای ما اهمیت زیادی دارد، چرا که در اصفهان معادن بسیار زیاد و غنی وجود دارد و ما با وجود این همه علاقمند در صنعت سنگ می توانیم نمایندگانی را در اصفهان و ایران برای خود انتخاب کنیم.

چینی ها هم در انتظار محل جدید نمایشگاه!

وی اضافه نمود: خوشحالیم که مشتریان قدیمی ما از سراسر ایران نیز به اصفهان آمده بودند و ما توانستیم در ارتباط با مسایل جدید صنعت سنگ مذاکراتی داشته باشیم، در نمایشگاه سال جاری 40 درصد از شرکت های سال پیش هم حضور داشتند که این نشان دهنده رضایت آنان از حضور در نمایشگاه سنگ اصفهان است.

مسئول غرفه های چینی نمایشگاه سنگ اصفهان با اظهار رضایت از نمایشگاه، از حمایت مدیران نمایشگاه و دست اندرکاران برگزاری این پاویون توضیح داد: ما می دانیم که قرار است نمایشگاه به محل جدید و استانداردی نقل مکان کند، این موضوع برای ما اهمیت دارد چرا که با شرایطی که از آن آگاه شده ایم این فضا می تواند باعث گردد ما پاسخ های مناسب تری به مشتریان خود بدهیم و با شرایط متفاوت تری در نمایشگاه حاضر شویم.

نماینده شرکت EXIN چین نیز که فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی است و دین اسلام را برگزیده است در ارتباط با حضور در دهمین نمایشگاه سنگ اصفهان اظهار کرد: شرکت ما مواد اولیه و ابزار آلات قالب گرافیت، پودر الماس و ابزار سنگ بری را فراوری می نماید و ما با هدف معرفی محصولاتمان به ایران و اصفهان آمدیم.

عبدالله علی لو توضیح داد: نمایشگاه اصفهان برای ما مهم است، مشتریان زیادی داشتیم و متعهد بودیم که اجناس با کیفیت و با استانداردهای دنیای را در اختیار آنان قرار دهیم. ما متعهدیم که ماشین آلات خود را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در دنیا توزیع کنیم و این هدف ما در تجارت است. اینکه مشتریان ما در سال های قبل از ما راضی بودند و دوباره با ما وارد تعامل شده اند نکته ارزشمندی برای ما دارد.

نماینده فروش این شرکت چینی اعلام کرد: ما به مشتریان ایرانی خود مراحل فراوری علمی تر محصول را نیز آموزش می دهیم، در گذشته نیز در تبریز این آموزش ها را داده ایم و مشتاقیم که این آموزش ها را در اصفهان نیز ادامه دهیم.

وی که ادبیات فارسی و ادبیات عرب را در چین آموخته اضافه نمود: گلستان سعدی و حافظ در چین خیلی معروف هستند، آنجا این کتاب ها به زبان چینی ترجمه شده و هواداران زیادی دارد.

نماینده شرکتHUAPA چین نیز از حضور در نمایشگاه صنعت سنگ رضایت دارد و اعلام کرد: در اصفهان بازدیدنمایندگان زیادی داشته اند.

دیوید لیم اضافه نمود: از غرفه های ایرانی در نمایشگاه نیز به دقت بازدید و با آنها صحبت نموده است.

خانم LANEY نماینده شرکت SUNNY نیز با ابراز رضایت از نمایشگاه گفت: به اهدافی که از پیش برای خود ترسیم نموده بودیم، دست یافتیم.

اما نمایشگاه در غرفه های ایرانی شکل دیگری به خود گرفته بود، سنگ های مرمریت با رگه های زیبای طبیعی نشان گر قدرت خالق یکتا بود که در غرفه های رنگی و رنگارنگ این نمایشگاه چشم هر بازدیدنماینده ای را مجذوب خود می کرد و نشان از آن می داد که ایران عزیز تا چه میزان از لحاظ منابع معدنی غنی است.

محمدجعفری نماینده فروش شرکت کبری کاربراندوم با اظهار رضایت از سطح کیفی و کمی نمایشگاه نسبت به سال های گذشته در مورد حضور پاویون چین در این نمایشگاه گفت: شاید تنها مشکل ما با دوستان چینی، اختلاف در قیمت گذاری محصولات است که این امر به دلیل افزایش قیمت دلار در ایران است، شرکت ما در نمایشگاه سال گذشته توانست از شرایط به وجود آمده استفاده کند و نمایندگی یکی از شرکت های چینی در ایران را اخذ کند.

حجت اله سقاوی مدیر فروش شرکت فلات سنگ آسیا نیز نمایشگاه اصفهان را یکی از شاخص ترین نمایشگاه های صنعت سنگ از لحاظ تخصصی بودن قلمداد کرد و با اشاره به اینکه کشور ما کشوری در حال توسعه است، اضافه نمود: باید نگاه ویژه ای به نمایشگاه های تخصصی داشت و شرکت ما نیز به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان و صاحب تکنولوژی مهندسی سنگ در کشور در این نمایشگاه حضور یافته است.

وی اضافه نمود: ایران در زمینه مجموعه های دانش بنیان به سطحی رسیده که می تواند با کشورهای دیگر وارد بازار رقابت گردد همان گونه که صادرات ما به کشورهای مختلف آسیائی و اروپائی نشان گر این موضوع است، تعداد زیادی از پروژه های معروف دنیا همانند برج العرب که یکی از نمادهای کشور امارات متحده عربی است با سنگ های ایرانی ساخته شده که این موضوع از پیشرفت ما در این حوزه حکایت دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 489

به "حضور 19 غرفه از چین در حوزه ابزار آلات سنگ در نمایشگاه اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 19 غرفه از چین در حوزه ابزار آلات سنگ در نمایشگاه اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید