کالاکارت بانک مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با کارمزد 2 تا 4 درصد

به گزارش مجله آراد، بانک مهر ایران با ابتکار در طرح های مختلف و متنوع اعتباری خود مدتی است که با ارائه کالاکارت، توانسته به آسان کردن شرایط خرید کالا و دریافت خدمات مختلف یاری کند. کارتی اعتباری که از طریق آن می توان به صورت اقساطی کالا و خدمات دریافت و اقساط آن را به بانک پرداخت کرد.

کالاکارت بانک مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با کارمزد 2 تا 4 درصد

به اعتبار کالاکارت مهر ایران، به هیچی فکر نکن و فقططط بخر!

در طرح کالاکارت که با هدف افزایش قدرت خرید مردم در شرایط نابسامان مالی در حال اجراست، متقاضیان می توانند بدون احتیاج به سپرده گذاری در هر یک از شعب بانک مهر ایران، اقدام به تشکیل پرونده نموده و تا سقف 300 میلیون ریال کالاکارت دریافت نمایند. گفتنی است در شرایطی خاص، احتیاج به ضامن نبوده و تنها ارائه درخواست کافی است.

دریافت کالاکارت برای افراد، فاقد هرگونه محدودیتی بوده و افراد با استعلام به وسیله وب سایت بانک مهر ایران می توانند از تعداد و نوع صنف پذیرنده مد نظر خود برای خرید کالا یا دریافت خدمات، آگاه شوند. تنوع پذیرنده های کالاکارت بانک مهر ایران گسترده بوده و صنوف مختلف از جمله کالای دیجیتال، لوازم خانگی، تأسیسات ساختمانی، فروشگاه مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، پوشاک و همچنین خدماتی مانند بیمه، درمان، آکادمی و دیگر موارد را در بر می گیرد. نام، آدرس و شماره تماس این پذیرنده ها به وسیله وب سایت بانک مهر ایران به آدرس www.qmb.ir در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

بازپرداخت اقساط کالاکارت در بازه های 6، 9 و 12 ماهه بوده که برای بازپرداخت یک ساله تنها 4 درصد کارمزد دریافت می گردد که این میزان برای اقساط 6ماهه، به نصف یعنی 2 درصد کاهش می یابد. ضمن آنکه پرداخت اقساط از یک ماه پس از دریافت کالاکارت شروع می گردد.

همچنین بانک مهر ایران چندی قبل به منظور سنجش و ارزیابی این طرح، با مراجعه به بعضی از فروشگاه های پذیرنده طرف قرارداد با کالاکارت، نظر مردمی را که با استفاده از این امکان برای خرید آمده بودند، جویا شد.

خوشبختانه میزان استقبال و رضایت از این طرح به اندازه ای بوده که بانک مهر ایران در نظر دارد با بیشتر کردن تعداد پذیرنده ها، دامنه کالا و خدمات تحت پوشش این طرح را گسترش دهد تا قدرت انتخاب متقاضیان این طرح بیش از پیش افزایش یابد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1795

به "کالاکارت بانک مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با کارمزد 2 تا 4 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالاکارت بانک مهر ایران راهی برای خرید اقساطی با کارمزد 2 تا 4 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید