نویل: باشگاه باید در نقل وانتقالات از مورینیو حمایت می کرد، خط دفاعی منچستریونایتد مشکلاتی دارد

مدافع شیاطین سرخ از آقای خاص حمایت کرد و گفت باشگاه باید در نقل وانتقالات از مورینیو حمایت می کرد.

نویل: باشگاه باید در نقل وانتقالات از مورینیو حمایت می کرد، خط دفاعی منچستریونایتد مشکلاتی دارد

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو که تیم تحت هدایتش در دو بازی اول خود در فصل جدید لیگ برتر انگلیس یک برد و یک شکست کسب نموده، پیش از این از عملکرد مدیران باشگاه منچستریونایتد در بازار نقل وانتقالات انتقاد نموده بود چرا که هیچیک از بازیکنان مدنظرش از جمله توبی آلدرویرلد از تاتنهام و هری مگوایر از لسترسیتی به خدمت گرفته نشد و تنها فِرِد و دیوگو دالوت در این تابستان به جمع شیاطن سرخ اضافه شدند.

گری نویل در حمایت از سرمربی پرتغالی منچستریونایتد به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس گفت: ژوزه مورینیو در حالی سومین فصل حضورش در منچستریونایتد را تجربه می نماید که فکر می کنم بابت اینکه در بازار نقل وانتقالات مورد حمایت قرار نگرفته، ناامید گردیده است. شما نمی توانید ساخت یک خانه را نیمه کاره رها کنید. باید کار را تمام کنید و ساختمان را تکمیل کنید، سپس می توانید به فکر فروش و یا اجاره آن باشید چون کسی خانه نیمه کاره را انتخاب نمی نماید.

وی اضافه کرد: منچستریونایتد از زمان بازنشستگی سرالکس فرگوسن مشکلاتی در بازار نقل وانتقالات با دیوید مویس و لوئیس فن خال داشته است. شما می توانید روی این بحث کنید که 350 تا 400 میلیون پوند از 700 میلیون پوندی که صرف خرید بازیکنان جدید گردیده، به هدر نرفته است. مورینیو هم احتیاج به سرمایه گذاری روی جذب بازیکنان جدید داشت. قطعاً ژوزه برنامه ای برای این کار داشت و باشگاه باید از او حمایت می کرد چون نمی توانید کاری را نیمه کاره رها کرد. آنها باید بازیکنان جدید جذب می کردند.

مدافع پیشین تیم ملی انگلیس صحبت های خود را اینطور ادامه داد: به هر حال منچستریونایتد بهتر و قدرتمندتر خواهد شد و بازی مقابل آنها آسان نخواهد بود. به اعتقاد من شیاطین سرخ فصل را در بین چهار تیم برتر به انتها خواهند برد، اما قرار دریافت در بین چهار تیم برتر چیزی نیست که منچستریونایتد به طور تاریخی به دنبالش بوده باشد. منچستریونایتد را همیشه بر اساس عناوین قهرمانی در لیگ برتر قضاوت می کردند. هنوز زود است که بخواهیم نظر بدهیم، اما بر اساس مقطع کنونی منچستریونایتد هنوز به اندازه کافی خوب نیست. به هر حال به انتها بردن فصل در جمع چهار تیم برتر، به اندازه قهرمانی لیگ برتر خوب نیست، پس پیش به سوی قهرمانی.

نویل در انتها گفت: منچستریونایتد بهترین دروازه بان دنیا را دارد، خط میانی آنها هم با حضور پوگبا، نمانیا ماتیچ و فرد قدرتمند است و در خط حمله اش هم بازیکنانی همچون روملو لوکاکو، آنتونی مارسیال، الکسیس سانچس، مارکوس رشفورد، جسی لینگارد و خوان ماتا دیده می گردد، اما خط دفاعی تیم مشکلاتی دارد و همیشه گل هایی دریافت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 6 مهر 1397 شناسه مطلب: 15

به "نویل: باشگاه باید در نقل وانتقالات از مورینیو حمایت می کرد، خط دفاعی منچستریونایتد مشکلاتی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویل: باشگاه باید در نقل وانتقالات از مورینیو حمایت می کرد، خط دفاعی منچستریونایتد مشکلاتی دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید