مقاله: در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد

به گزارش مجله آراد، این دریاچه سرد و عمیق در منطقه شرقی که مشرف به نیوپورت، ورمونت نیز هست، مملو از ماهی های قهوه ای و رنگین کمانی قرل آلا، سالمون، اردک ماهی و ماهی خاردار است و معمولاً می توان از ابتدای کریسمس تا انتهای ماه مارچ در آنجا ماهیگیری کرد. فقط زیاد به ماهی های اعماق این دریاچه فکر نکنید زیرا در اعماق هیولایی به نام ممفر زندگی می نماید که گفته می گردد شبیه به هیولای دریاچه لخ نس است.

مقاله: در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد

دلیل اینکه اردک ماهی در مانیتوبا بسیار زیاد است قرار گفتن آن در جنوب فلین فلون است. این دریاچه محلی مناسب برای ماهی های عظیم محسوب می گردد. فقط اردک ماهی نیست که در این دریاچه اندازه اش به اندازه ماموت می رسد، دریاچه آتاپاپ روزگاری خانه قزل آلاهای 64 پوندی بوده است.

این منطقه به عنوان مرکز ماهیگیری یخی در کانادا ثبت شده و بیشتر مردم در زمستان بیشتر از فصل های دیگر بر روی دریاچه سیمکو ماهیگیری می نمایند. دریاچه در فاصله 90 دقیقه ای از شمال تورنتو قرار گرفته است و مشهورترین مکان ماهیگیری یخی در دنیا است. این مکان مملو از ماهی قزل آلا و ماهی سفید و همچنین جمعیتی سالم از ماهی های خاردار لوتی زرد در آن شناورند. هزاران کلبه برای اجاره کردن وجود دارد، البته شما می توانید کلبه خودتان را هم بسازید.

عظیم ترین دریاچه آب شیرین در دنیا است. سوپریور برای ماهیگیری محبوبیتی مثل مابقی دریاچه های این کشور ندارد اما اگر می خواهید شاخابه های کم عمق را کشف کنید، انتخاب خوبی است. خلیج سیاه نزدیک به شهری خلیج توندر بهتری منطقه برای پیدا کردن ماهی های لوتی عظیم و خوشمزه است. هم خلیج قزل آلای کوچک و هم قسمت های سیلور هاربور نزدیک به خلیج توندر، در دسترستان خواهند بود، گرچه باید پناهگاه خود را به همراه داشته باشید.

منبع مقاله: در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1360

به "مقاله: در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید