محبوبیت دوباره مردم مشوش در پرفروش های نیویورک تایمز

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

محبوبیت دوباره مردم مشوش در پرفروش های نیویورک تایمز

زمانی برای بخشش نوشته جان گریشام دو هفته پس از انتشار در جایگاه دوم پرفروش های نیویورک تایمز قرار گرفت. سومین کتاب از مجموعه جیک بریگانس درباره جوانی شانزده ساله در دهه 1990 میلادی است که به قتل معاون اداره پلیس متهم شده است.

بازگشت نوشته نیکولاس اسپارکز در هفته اول انتشار در جایگاه نخست پرفروش های نیویورک تایمز در بخش آثار چاپی و الکترونیکی قرار گرفت اما حالا و پس از چهار هفته در رتبه دوم قرار گرفته است. بازگشت داستان دکتری از نیروی دریایی که از افغانستان باز می شود و دو زن زندگی او را برای همیشه تغییر می دهند.

جستجوگر نوشته تانا فرنچ سه هفته پس از انتشار در جایگاه سوم پرفروش ها قرار گرفته است. پلیس سابق نیروی نظامی شیگاگو به روستایی ایرلندی مهاجرت می کند تا زندگی آرامی و دور از هیاهو را آغاز کند اما ناگهان در این روستا پسرکی مفقود می شود تا این پلیس ماهر را بار دیگر به صحنه جرم بازگرداند.

غروب و صبح نوشته کن فولت در هفته شش از انتشار در رتبه چهارم پرفروش ها قرار گرفته است. کِن فولت استاد نگارش داستان های تاریخی است. سال 997 میلادی و کمی پس از دوره تاریک است و بلندپروازی یک مرد برای تبدیل کردن صومعه خود به مرکز علم و دانش سبب می شود رقابت افزایش یابد و در نهایت به مرگ و تولد و عشق و تنفر بکشد. فولت 27 سال پیش داستان ستون های زمین را منتشر کرد که حدود 27 میلیون نسخه فروخت و غروب و صبح در واقع کتابی در توصیف اتفاقات پیش از ستون ها زمین است.

مردم مشوش نوشته فردریک بَکمن در هفته اول انتشار در جایگاه دوم پرفروش ها قرار گرفت اما حالا و پس از چهار هفته در رده پنجم است. یک دزد شکست خورده بانک گروهی از مردم غریبه را در یک آپارتمان گروگان گرفته است. مردم مشوش با همکاری انتشارات نون در ایران ترجمه و منتشر شده است.

زندگی مخفی آدی لور نوشته وی ای شوآب با گذشت سه هفته از انتشار پیروز شد به فهرست پرفروش ها راه یابد و در رتبه ششم قرار بگیرد. آدی لور درست مانند فاوست با شیطان معامله می کند و ماجراجویی های زیادی را طی چند قرن پشت سر می گذارد.

دردسرهای بهشت نوشته اِلین هیلدربراند پس از گذشت سه هفته از انتشار در جایگاه هفتم پرفروش ها قرار گرفته است. دردسرهای بهشت آخرین کتاب از سه گانه بهشتِ خانم هیلدربراند است. زمستان در بهشت و چه اتفاقی در بهشت رخ می دهد دو کتاب دیگر از این مجموعه است. آیرن استیل شخصیت اصلی داستان هیلدربراند است که همسرش در کتاب اول به قتل رسید، در کتاب دوم آیرن به جزیره اسرارآمیزی می رود که شوهرش در آن به قتل می رسد تا معمای قتل را کشف کند و در نهایت به این نتیجه می رسد حادثه سقوط هلیکوپتری که موجب مرگ همسرش شد عمدی نبود، و حالا در کتاب سوم تلاش می کند زندگی عادی به همراه فرزندانش داشته باشد که افسر پلیس راز سقوط هلیکوپتر را برایش افشا می کند و زندگی عادی آیرن تبدیل به کابوسی بزرگ می شود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1412

به "محبوبیت دوباره مردم مشوش در پرفروش های نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوبیت دوباره مردم مشوش در پرفروش های نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید