قیمت واقعی لیموترش 18 هزار تومان است

به گزارش مجله آراد، بر اساس گزارش میدانی، قیمت این محصول در سطح خرده فروشی به قیمت های 45 هزار تومان، 50 هزار تومان، 54 هزار تومان و 65 هزار تومان به فروش است درحالی که حداکثر قیمت تعزیراتی این محصول 18 هزار تومان است.

قیمت واقعی لیموترش 18 هزار تومان است

نرخ این محصول در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران 13 هزار و 900 تومان است اما همواره برای خرید موجود نیست و محدودیت خرید برای آن معین شده است.

قیمت لیموترش سنگی در میدان مرکزی میوه و تره بار نیز بر اساس درجه بندی کیفی 10 تا 15 هزار تومان اعلام شده و بار فروشان این میدان نیز تهدید به برخورد تعزیراتی در صورت گران فروشی شده اند.

در حالی که قیمت این محصول در بازار مصرف همچنان گران و بالاتر از نرخ مصوب به فروش می رسد، فروشندگان با انصاف زیادی نیز هستند که در سطح خرده فروشی این محصول را در محدوده قیمت های معین شده و منطقی به فروش می رسانند.

بنابراین گزارش عباس قبادی، دبیر ستاد تنظیم بازار پیش از این با ارسال نامه ای مشترک آنی و حائز اهمیت به انصاری، معاون وزیر و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، تابش، معاون وزیر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، رؤسای سازمان های صنعت معدن و تجارت استان ها، ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران، دارایی نژاد، رئیس اتحادیه بارفروشان با موضوع ابلاغ تصمیمات تنظیم بازار لیموترش را مشمول مبارزه با احتکار دانست به موارد زیر اشاره نمود.

معین سقف قیمت تعزیراتی برای عرضه لیموترش در تمام سطوح زنجیره توزیع عمده 15 هزار تومان و در سطح واحدهای صنفی خرده فروشی و زنجیره ای 18 هزار تومان.

راهنمایی بخشی از کشفیات لیمو به شبکه توزیع سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری با نرخ تحویل درب سردخانه 12 هزار تومان و خرده فروشی 13 هزار و 900 تومان و 14500 تومان است.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1110

به "قیمت واقعی لیموترش 18 هزار تومان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت واقعی لیموترش 18 هزار تومان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید