شرایط شرکت در دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

به گزارش مجله آراد، مسابقه ملی فناوری نانو بزرگ ترین رقابت علمی کشور در حوزه فناوری نانو در میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است که دهمین دوره آن تیرماه 99 برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه فناوری مجله آراد، مسابقه ملی فناوری نانو بزرگ ترین رقابت علمی با موضوعیت فناوری نانو در میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی علاقه مند است که هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو (بخش ترویج دانشجویی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) برگزار می گردد؛ هدف از برگزاری مسابقه ملی نانو، افزایش آشنایی دانشجویان و محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در سطح دانشگاه ها و دیگر مراکز علمی - آموزشی کشور، شناسایی نخبگان نانویی و برترین های این حوزه از فناوری، حمایت از آن ها و جهت دهی به فعالیت های آموزشی-پژوهشی و حمایت های تشویقی اختصاص یافته است.

پس از گذشت یک دهه از برگزاری اولین مسابقه ملی نانو، دهمین دوره از این مسابقه در یک مرحله و در قالب آزمونی چهارگزینه ای طراحی شده است. این مسابقه به صورت حضوری و در حوزه های برگزاری آزمون در سراسر کشور، در تاریخ 20 تیرماه 1399 برگزار خواهد شد.

برگزیدگان دهمین مسابقه ملی از جوایز زیر بهره مند خواهند شد:

- کسب مجوز حضور در برنامه توسعه فناوری نانواستارت آپ

- کسب امتیاز نخبگی از طرف بنیاد ملی نخبگان

- اهدای بیش از 1000 میلیون ریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی

- سهمیه سفر عمره و عتبات

- اهدای مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو

- مجوز حضور در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس

نانواستارت آپ یکی از برنامه های حمایتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که توسط بنیاد آموزش فناوری نانو و با هدف رشد و پرورش تیم های فناور توانمند و رساندن ایده های مبتنی بر فناوری نانو به محصول اولیه، در قالب برنامه ای یک ساله اجرا می گردد (گالری عکس افتتاحیه سومین دوره نانواستارت آپ 1398). این برنامه تمامی تسهیلات مادی و معنوی موردنیاز یک تیم را، برای توسعه ایده خود تا رسیدن به نمونه اولیه تأمین خواهد نمود و در نهایت تیم را به سایر برنامه های حمایتی، سرمایه گذار یا مشتری متصل می نماید. هدف این برنامه حمایت از تیم های فناور است و رویکرد رقابتی در آن حاکم نیست. کلیه تیم های علاقه مند می توانند راستا رشد خود را به یاری نانواستارت آپ شناسایی نمایند و استارت آپ خود را توسعه دهند.

لازم به ذکر است، تنها راه ورود به برنامه نانواستارت آپ، شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو و کسب امتیاز ضروری است؛ در واقع حداقل یکی از اعضای استارت آپ باید جزو افرادی باشد که شرایط ورود به نانواستارت آپ را کسب نموده اند.

لازم به ذکر است، ثبت نام مسبقه ملی فناوری نانو شروع شده است و علاقه مندان تا اردیبهشت ماه 1399 فرصت دارند در این رقابت علمی ثبت نام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقه ملی می توانید به سایت آموزش فناوری نانو edu.nano.ir مراجعه کنید یا با دبیرخانه مسابقه به شماره 66510132- 021 و 09025555462 تماس حاصل فرمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 12 شهریور 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 686

به "شرایط شرکت در دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط شرکت در دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید