شرایط جوی حادی برای نوروز 1400 پیش بینی نمی گردد خبرنگاران

به گزارش مجله آراد، رییس سازمان هواشناسی گفت: شرایط جوی حادی برای نوروز 1400 پیش بینی نمی گردد البته پیش بینی های ما طی روزهای آینده تکمیل خواهد شد.

شرایط جوی حادی برای نوروز 1400 پیش بینی نمی گردد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سحر تاجبخش امروز در مراسمی به مناسبت شصت و دومین سالگرد تاسیس سازمان هواشناسی کشور و بهره برداری از چندین طرح و پروژه عمرانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز چندین طرح استانی در ادارات کل هواشناسی استان های خوزستان، اصفهان، گیلان و لرستان افتتاح می گردد.

وی درباره این طرح های عمرانی شرح داد: امروز در استان اصفهان چهار ایستگاه گرد و غبار و دو ایستگاه اقلیم شناسی و در استان خوزستان اولین دستگاه شیت سنج ما که برای پیش بینی گرد و غبار مهم است، افتتاح می گردد.

رییس سازمان هواشناسی در خاتمه درباره شرایط کشور طی نوروز 1400 توضیح داد: رخداد سیلاب و بارش های شدید حداکثر از 15 روز قبل از وقوع قابل پیش بینی هستند. پیش بینی های ما نشان می دهد که طی نوروز شرایط جوی حادی نخواهیم داشت البته اطلاعات ما طی روزهای آینده تکمیل می گردد.

مجلس و سایر حوزه های نظارتی از سازمان هواشناسی حمایت نمایند

رییس سازمان هواشناسی در در مراسم گرامیداشت شصت و دومین سالگرد تاسیس سازمان هواشناسی کشور و بهره برداری از چندین طرح و پروژه عمرانی گفت: اصرار ما همیشه بر این است که مجلس و سایر حوزه های نظارتی سازمان هواشناسی را مورد حمایت قرار دهند.

وی توضیح داد: شیوع ویروس کرونا در دنیا به ما نشان داد که پیش بینی مخاطرات نقشی تاثیرگذار در مدیریت بحران دارد. سازمان هواشناسی کشور نیز ازجمله سازمان هایی است که با پیش بینی مخاطرات، نقشی مهم در مدیریت بحران ایفا می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1647

به "شرایط جوی حادی برای نوروز 1400 پیش بینی نمی گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط جوی حادی برای نوروز 1400 پیش بینی نمی گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید