ساعت اپل به روزرسانی شد ، شناسایی سریع بیماریهای قلبی

به گزارش مجله آراد، ساعت اپل در جدیدترین به روزرسانی خود، به طور کاملا واقعی می تواند ریتم های قلب نامنظم(آریتم) و سایر مسائل را تشخیص دهد.

ساعت اپل به روزرسانی شد ، شناسایی سریع بیماریهای قلبی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اکنون کاربران ساعت اپل می توانند با خواندن سیگنال های الکتریکی قلب خود آن هم فقط با نگه داشتن انگشتشان روی تاچ دستگاه از بسیاری از مسائل بعدی پیشگیری نمایند.

اگرچه پیش از این نیز ساعت اپل قدرت بالایی در تشخیص سلامت های بدن کاربر نشان داده است، اما مهم ترین ویژگی این به روزرسانی تشخیص و پیشگیری بیماری های حاد قلبی است. با این ویژگی نو، هر فرد بالای 22 سال می تواند از سلامت قلبی خود به سرعت آگاهی پیدا کند.

اما رسیدن اپل به این ویژگی فوق العاده به سادگی میسر نشده است، بلکه برای رسیدن به این نتایج، 2 هزار نفر را در آزمایش های اولیه خود در ماه سپتامبر مورد آنالیز قرار داد، سپس در یک آزمایش ثانویه 600 شرکت نماینده دیگر را مورد آنالیز قرار داد تا اطمینان حاصل کند که تشخیص ضربان قلب طبیعی و غیرطبیعی به درستی انجام می گردد.

کاربران می توانند آخرین نسخه نرم افزار خود را روی ساعتشان نصب نمایند و سپس برنامه ساعت اپل را به وسیله آیفونشان نیز نظارت نمایند.

اپل ویژگیECG را نیز به ساعت خود اضافه نموده است، که می تواند ریتم نامنظم قلب را در ساعات استراحت بدنی شما تشخیص دهد. روند استفاده از این فرایند با درخواست تاریخ تولد شروع می گردد، احتمالا برای اطمینان از این که شما بیش از 22 سال سن داشته باشید. سپس اطلاعاتی در خصوص چگونگی نظارت بر قلب شما ارائه می گردد.

اگرچه اپل اساسا ادعایی برای پیشگیری از سکته مغزی و قلبی ندارد اما میخواهد یک گام مهم برای تشخیص نوع خاصی از آریتم قلبی پیدا کند. کاربران می توانند اعلانهای ضربان قلب بالا و پایین را با پارامترهای انتخابی خود تنظیم کنید. اگر ساعت اپل، ضربان قلب شما را 40 ضربه یا 120 ضربه در دقیقه تشخیص دهد، هشداری را از ساعت اپل دریافت خواهید کرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2307

به "ساعت اپل به روزرسانی شد ، شناسایی سریع بیماریهای قلبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت اپل به روزرسانی شد ، شناسایی سریع بیماریهای قلبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید