رشت، امامی فر: مقابل ذوب آهن بدشانس بودیم، سپیدرود آینده خوبی دارد

علیرضا امامی فر، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بدشانسی را مهمترین عامل در تساوی خانگی تیمش مقابل ذوب آهن برشمرد.

رشت، امامی فر: مقابل ذوب آهن بدشانس بودیم، سپیدرود آینده خوبی دارد

به گزارش خبرنگاران از رشت، علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: در یک کلام می توانم بگویم بدشانس بودیم. ما در این بازی دو نیمه متفاوت داشتیم. طبیعی بود که تیم پس از تعطیلات از شرایط آرمانی دور باشد.

وی ادامه داد: ما با تیمی بازی می کردیم که چهار دوره در لیگ قهرمانان آسیایی حضور داشته است. اگر به نیمکت این تیم نگاه می کردید، می فهمیدید با چه تیمی بازی داریم. ما در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم. دو بازیکن خود یعنی امیرحسین اسکندری و مهدی محمدیاری را برای اولین بار در لیگ برتر در رشت بازی دادیم و هر دو بازیکن، سربلند از زمین خارج شدند. اگر به همین شکل ادامه دهیم، مسائل مان کمتر می گردد. ما تمرینات خوبی از لحاظ بدنی و تاکتیکی انجام داده بودیم و پیشرفت تیم مشهود بود.

مربی تیم سپیدرود با تمجید از بازیکنان این تیم توضیح داد: دیدید بازیکنان ما تا سوت انتها بازی، چگونه با جان و دل ذوب آهن را تحت فشار قرار دادند، اما توپ های مان وارد دروازه نشد. فکر می کنم این اتفاق با حمایت خوب طرفداران فهیم سپیدرود رقم خورد و متأسفم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. از اعضای تیم داوری هم تشکر می کنم که بدون نقص بودند و دوندگی زیادی داشتند. قضاوت داور عادلانه بود.

امامی فر در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت کادر فنی سپیدرود نتوانست تفکرات خود را در زمین پیاده کند، اظهار داشت: این گونه نیست. ما براساس تفکرات کریمی کار می کنیم و واقعاً یک تیم هستیم. همه ما با هم هستیم. این بازی شرایط خاص خود را داشت. در نیمه دوم فهمیدیم با پاس های کوتاه نمی توانیم حریف خط هافبک ذوب آهن شویم. به همین خاطر شیوه خود را حذف کردیم و با پاس های مستقیم و هدفدار به دروازه ذوب آهن نزدیک شدیم. از شرایط بدنی محمد غلامی و قد بلند امین منوچهری استفاه کردیم. دوندگی بازیکنان نیز به ما خیلی یاری کرد تا موقعیت های زیادی خلق کنیم که متأسفانه هیچ کدام از آنها گل نشد.

وی در این مورد که چرا سپیدرود در دیدارهای خارج از خانه برای نباختن به زمین می آید، اظهار داشت: این تفکر شماست. شما به شکل یک پروسه به سپیدرود نگاه کنید. ما نزدیک دو ماه است که تیم را تحویل گرفتیم و 10 جلسه بدنسازی با تیم در سالن انجام داده ایم. ما چند مسئله را با هم جلو می بریم. دوست داریم از لحاظ بدنی و تاکتیکی پیشرفت نموده، امتیاز کسب کنیم و از انتهای جدول جدا شویم. ما در دیدار مقابل صنعت نفت در آبادان برای پیروزی به زمین رفتیم. از قلم نیاندازید امروز هفت مصدوم داشتیم و به دو بازیکن امید بازی دادیم. این موارد باعث افتخار سپیدرود است. این تیم آینده خوبی دارد.

پس از صحبت خبرنگاری که گفت بازی تا دقیقه 70 در اختیار ذوب آهن بود و سپیدرود 10 دقیقه بازی را در اختیار گرفت، بعد از آن هم این ذوب آهن بود که بازی را در دست داشت، مربی سپیدرود گفت: من با نظر شما مخالفم و این گونه نبود. اگر این طور بود، تماشاگران ما را تشویق نمی کردند. مسائل جسمانی و تاکتیکی در حیطه وظایف شما نیست و اطلاعی در این خصوص ندارید.

امامی فر با بیان اینکه نمی گردد روزی دو جلسه تمرینی از اکنون برای سپیدرود در نظر گرفت، گفت: باید میانگین سنی تیم را در نظر بگیریم. باید هوای بازیکنان باتجربه را داشته باشیم تا مصدوم نشوند. مصدومان ما کم کم به میادین بازمی گردند. ما آمادگی جسمانی را برای یک پروسه یک ساله انجام می دهیم. برای جام ملت های آسیا و نیم فصل ما نزدیک به 50 روز تعطیلی داریم و باید از این فرصت ها استفاده کنیم. ما از فرصت تعطیلی اخیر، نهایت استفاده را بردیم. بازیکنان کاملاً باانگیزه ظاهر شدند و با تمام وجود کوشش کردند. تیم انتهای جدولی احتیاج به زمان دارد تا خود را باور کند. بازی فوق العاده ای بود و باید از بازیکنان تشکر کنم. باید به آینده امیدوار باشیم.

وی با بیان اینکه شرایط سپیدرود روز به روز بهتر می گردد، توضیح داد: علی عزتی و علی عباسی به تمرینات تیم برگشته اند و سایر مصدومان نیز به تیم اضافه خواهند شد. اگر این بازیکنان به تیم بازگردند، یاری مهمی به سپیدرود می گردد. ما روی همه بازیکنان حساب نموده ایم و به آینده امیدواریم. ما با تفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم و ان شاءالله سهمیه تیم در لیگ برتر حفظ می گردد. سپیدرود مسائل عدیده ای دارد. برای اینکه تیم به شرایط تیم های باسابقه ای چون راه آهن، صبا و نفت دچار نگردد، باید بیشتر حمایت گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، امامی فر: مقابل ذوب آهن بدشانس بودیم، سپیدرود آینده خوبی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، امامی فر: مقابل ذوب آهن بدشانس بودیم، سپیدرود آینده خوبی دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید