ترامپ: همین الان باید اشغال سیاتل سرانجام یابد

به گزارش مجله آراد، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر بار دیگر با تروریست توصیف کردن معترضان در سیاتل هشدار داد که اشغال این شهر توسط معترضان باید سرانجام یابد.

ترامپ: همین الان باید اشغال سیاتل سرانجام یابد

به گزارش گروه بین الملل مجله آراد، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر معترضان در شهر سیاتل را تروریست معرفی نموده و خواهان سرانجام فوری اشغال بخش هایی از این شهر توسط معترضان شد.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: شهردار سیاتل درباره اشغال شهرش توسط آنارشیست ها گفته است که این یک تابستان دوست داشتنی است. این لیبرال دموکرات ها سر در نمی آورند. این تروریست ها شهرهای ما را آتش زده و غارت کردند و آنها فکر می نمایند که این حتی مرگ فوق العاده است. همین الان باید اشغال سیاتل سرانجام یابد.

پیشترجِنی دورکان شهردار سیاتل طی نشست خبری در دفتر کار خود، گفت اعزام نیروی نظامی توسط ترامپ به سیاتل، غیرقانونی و خلاف قانون اساسی آمریکا است. (جزئیات بیشتر)

وی گفت: یکی از چیزهایی که این رئیس جمهور درک نمی کند، این است که گوش دادن به مردم یک ضعف نیست بلکه قدرت است. از نظر یک رهبر واقعی، تظاهرات سراسری... فرصتی برای آمریکا خواهد بود تا ملتی بهتر بسازیم.

بامداد روز آدینه به وقت تهران بود که رسانه های آمریکایی گزارش دادند تظاهرات نمایندگان بخش کوچکی از سیاتل را اشغال نموده و آن را منطقه خودمختار اعلام نموده اند.

بعد از آن، ترامپ در صفحه توئیتر خود با بیان اینکه آنارشیست ها سیاتل را تصرف کردند، تهدید کرد: همین حالا شهرتان را پس بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید من این کار را می کنم.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1181

به "ترامپ: همین الان باید اشغال سیاتل سرانجام یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: همین الان باید اشغال سیاتل سرانجام یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید