تاجر شتر، گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد!

به گزارش مجله آراد، در جلسه مجمع که با حضور سه وزیر اقتصادودارایی، دادگستری و ورزش وجوانان برگزار می شود، جمع بندی خواهد شد که جلسه مجمع پس از دیدار استقلال-پرسپولیس برگزار شود و پس از تقویت هیات مدیره، نسبت به انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اقدام خواهد شد.

تاجر شتر، گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد!

این اظهارات حمید سجادی، وزیر ورزش وجوانان قبل از دربی سرخابی هاست آن هم در روز هایی که پرسپولیسی ها فشار زیادی به وزیر می آورند که زودتر تکلیف کادر مدیریتی را مشخص کند.

او آن زمان راهکار را در انداختن توپ به زمین هیات مدیره فعلی انداخت و گفت منتظر است آن ها نظرشان را ارائه دهند و خیلی زود هم هیات مدیره گفت گزینه اش صدری است و از آنجاکه سرپرست فعلی باشگاه گزینه مدنظر وزارت نیست، حکم مدیریت هم برای صدری صادر نشد با این حال تا الان که مدت زیادی از دربی می گذرد هم خبری از معرفی مدیرعامل تازه قرمز ها نیست.

درطول هفته های اخیر از گزینه های مختلف وزارت ورزش وجوانان (محمدرضا داورزنی رئیس فعلی فدراسیون والیبال، علی شجاعی رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی باکمان، رضا درویش مدیرعامل پیشین سایپا و بهرام رضاییان عضو فعلی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و مدیرعامل پیشین پارس جنوبی جم) رونمایی کردیم که همگی نیز مورد تایید قرار گرفت، اما مذاکرات وزارت ورزش برای پیدا کردن گزینه مناسب همچنان ادامه دارد. تازه ترین گزینه سئول نشینان هم سیروس محجوب است.

مالک پیشین باشگاه ملوان که ظاهرا در امر صادرات شتر هم فعالیت داشته و مدعی خرید تیم های زیادی بود، از داماش و پرسپولیس گرفته تا سهام نیوکاسل انگلیس! تلاش های او برای مالکیت تیم های مختلف البته موفقیت آمیز نبود، چون ظاهرا از او ضمانت بانکی خواسته بودند و از دادنش امتناع می کرد و حالا تلاش دوباره ای دارد تا نه مالک که مدیرعامل پرسپولیس شود.

منابع آگاه در وزارت ورزش می گویند محجوب وعده های مالی خوبی به وزیر ورزش داده تا او را مجاب کند که به جایگاه مدیرعاملی برسد و از آنجاکه قرمز ها با مسائل عدیده مالی روبرو هستند ظاهرا هرکسی بتواند پول خوبی به باشگاه تزریق کند شانس بیشتری برای حضور در کادر مدیریتی باشگاه دارد و ماجرای انتخاب مدیرعامل تازه بیشتر شبیه یک مزایده شده است.

البته محجوب سوابق خوبی در عمل به وعده ها ندارد و در زمان مدیریت عباس انصاری فرد هم توافق هایی برای اسپانسری داشت که به پایان نرسید و مشابه این مسائل در باشگاه های دیگر ازجمله ملوان نیز تکرار شد. از آنجاکه او ظاهرا علاقه ای به دادن ضمانت بانکی هم ندارد بعید است مدیران وزارت بخواهند مدیرعاملی تیم پرطرفدار و البته پرحاشیه پرسپولیس را به او بدهند مگر اینکه زیاد کارنامه او در فوتبال ایران را بررسی نکرده باشند!

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2074

به "تاجر شتر، گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاجر شتر، گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید