بچه ها سرزمین طلای سیاه لبخند بزنید!

به گزارش مجله آراد، اینجا مردمان لبخند می زنند و شکر نعمت هم می نمایند نه بخاطر سلفی های اشرافی سام اصغری و بریتنی اسپیرز و کامنت معنادار مسی در پست آرات...

بچه ها سرزمین طلای سیاه لبخند بزنید!

گروه دانشگاه مجله آراد-مهدی طرفی؛ * بخندید که خنده های شما صد شرف دارد به خوش گذرانی های ساشا سبحانی ها و دلقک بازی های تهی مغز های کوچک و زنگ زده... که اعصاب خوردی های بالا و پایین شدن بورس های میلیاردی این روز های فلانی و بهمانی چه وقتی می گذارد که ببینیم فرزندانمان شب روی طلای سیاه خوابند و روز را با طلای کثیف سپری می نمایند!

چه اهمیت دارد که گومز و خانم پیکه لایو بروند و عده ای تبلیغشان نمایند که بگوییم چقدر با سواد و باکلاس اند...

همگی فریاد بزنید که صدایتان را جهان بشنوند که محمدرضا حیاتی مدل لباس شده و شاید به قطر سفر کند و برنامه جدید مجید صالحی هم یک به یک همه را فیتیله پیچ می نماید و ترلان پروانه نتوانسته جوابش را بدهد و فریبا نادری هم فحش را با فحش جواب داده است!

الان که دیگر لغو شدن یکی از قسمت های دورهمی، علامت سوال ایجاد نموده کمی به مسائل اصلی تر فکر کنیم. چه شده که چندی شب پیش، در پارچین انفجار اتفاق افتاده که دوربین های صدا و سیما رفتند منطقه گزارش گرفتند و سردار هم می گوید، لوله گاز ترکیده، اما در استوری دوستانمان و فعالان مدنی اجتماعی می گویند احتمالا بالستیک خورده و صد و یک تحلیل را از تحلیل گران بریتانیا نشین منتشر می نمایند.

آقازاده ها و خانم زاده ها و کلا مجهول زاده ها با پول های لایک و ویو من و شما، شرکت و سایت و فروشگاه زدند و فرزندانشان در شیر، حمام می نمایند و ps4 و پاب جی و کال آف دیوتی می زنند که چه اهمیت دارد فالور های گرامی در چه اوضاع و احوال هستند؛ که بچه های بالا و پایین وعده گذاشتند که مدتی زندگی را تجربه و کار جهادی نمایند و اوضاع احوال زنده دلان واقعی را ببینند و یاری شان نمایند و مسائلشان را نمایان نمایند تا شاید روزی مسئولی دلسوز به یاری بیاید و مشکل را حل نماید.

اینجا مردمان لبخند می زنند و شکر نعمت هم می نمایند نه بخاطر سلفی های اشرافی سام اصغری و بریتنی اسپیرز و کامنت معنا دار مسی در پست آرات!

خوش حال اند که فرزندانی از سرزمین شان هنوز زنده اند و برایشان یاری مومنانه می برند و زیر آفتاب و گرمای شصت درجه (همان چهل و نه درجه سازمان هواشناسی) خنکای مهربانی به راه می اندازند و برای ام کاظم و فرزندان قد و نیم قدش خانه می سازند و یاری می آورند...

*مهدی طرفی-فعال دانشجویی استان خوزستان

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط مجله آراد نیست و صرفاً منعکس نماینده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 1 شهریور 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1204

به "بچه ها سرزمین طلای سیاه لبخند بزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه ها سرزمین طلای سیاه لبخند بزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید