بانک رفاه کارگران دعوت به همکاری می نماید

به گزارش مجله آراد، خبرگزاری خبرنگاران- بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد احتیاج خود از میان افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و در رشته های مورد احتیاج برای مشاغل بانکدار به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، دعوت به همکاری می نماید.

بانک رفاه کارگران دعوت به همکاری می نماید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، متقاضیان به وسیله آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تأیید صلاحیت های عمومی به وسیله گزینش، احراز توانایی ها و سلامت جسمی و روحی و...، در چارچوب قوانین و مقررات جاری به صورت قراردادی(مزایای بیمه درمانی و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می شوند.

بر اساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط تا روز یکشنبه 4 اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده در سامانه (با عنوان آگهی دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران) اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی 27 سال (متولدین 1374.02.04 به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد 30 سال (متولدین 1371.12.04به بعد) تا سرانجام مهلت ثبت نام، مشخص شده است.

این گزارش می افزاید، مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، باید مورد تأیید مراجع ذی صلاح باشد و حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دورة کارشناسی و کارشناسی ارشد نمره 15 تمام است.

گفتنی است، کارت شرکت در آزمون برای مشاهده و چاپ روز دوشنبه 19 اردیبهشت بر روی سایت ثبت نام قرار خواهد گرفت و زمان برگزاری آزمون کتبی نیز روزهای پنج شنبه یا آدینه(22 و 23) اردیبهشت ماه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2191

به "بانک رفاه کارگران دعوت به همکاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک رفاه کارگران دعوت به همکاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید