اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین

به گزارش مجله آراد، صندوق اعتباری هنر ضمن اعلام تمدید تاریخ دفترچه بیمه درمانی اعضای صندوق اعتباری هنرمندان از پرداخت حق بیمه و سرانه درمان سه ماه اول سال 99 به حساب سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین

به گزارش گروه فرهنگی مجله آراد به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حق بیمه و سرانه درمان سه ماه اول سال 1399 اعضای صندوق اعتباری هنرمندان به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز شد.

در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر آمده است:

با هماهنگی سازمان تأمین اجتماعی، مقرر شد تا از روز شنبه 24 خرداد دفترچه بیمه درمانی تا پایان مرداد سال جاری تمدید شود.

در این رابطه به اطلاع اعضا محترم صندوق اعتباری هنر می رساند؛

1- ضمن قدردانی از اعضایی که به فراخوان های قبلی صندوق اعتماد داشته و هیچ اقدامی (اعم از اخذ فیش و یا پرداخت حق بیمه) نکردند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین، اردیبهشت و خرداد آن ها از سوی صندوق مستقیماً ًبه حساب سازمان تأمین اجتماعی، واریز می شود.

2- آن دسته از اعضایی که مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تأمین اجتماعی نموده، اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان) پرداخت ننموده اند (این امر باعث شده تا صرفاً ًبا همان فیش پرداخت حق بیمه امکانپذیر باشد) باید برابر مبلغ درج شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه های تعیین شده از سوی بیمه شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان (در مهلت قانونی) اقدام نمایند. مقرر شد تا به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تأمین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام نماید.

3- آن گروه از اعضایی که علی رغم اطلاع رسانی های مکرر، مبادرت به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان نموده اند، برابر مصوبه هیئت مدیره مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تأمین اجتماعی، وجه پرداختی آن ها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه های آینده به حساب شبا اعلامی از سوی عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) و یا از طریق هنر کارت اختصاصی عضو (که بزودی برای آن ها ارسال خواهد شد) مسترد شود.

4- از آنجایی که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه ماهه اول سال جاری می باشد لذا از ابتدای تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان (توسط بیمه شده) به روال عادی برگشته و بیمه شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1182

به "اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید