ابعاد جدید از قتل رومینا دختر 14 ساله تالشی

به گزارش مجله آراد، پرونده قتل رومینا، دختربچه تالشی به دست پدرش با بازداشت پسری که عکس او را منتشر نموده بود وارد مرحله تازه ای شد.

ابعاد جدید از قتل رومینا دختر 14 ساله تالشی

به گزارش شرق، بازداشت بهمن، جوانی که با رومینا ارتباط داشت و این ارتباط منجر به قتل رومینا شد، در آخرین ساعات آدینه در تالش رخ داد. این مرد یک روز قبل از بازداشت در مصاحبه ای ویدئویی گفته بود عموی رومینا او را تهدید به قتل نموده است.

بهمن در توضیحاتی که درباره رابطه اش با رومینا داده، گفته است: من و رومینا دو سال قبل از این حادثه با هم آشنا شدیم و من قصد داشتم با رومینا ازدواج کنم.

بهمن به منتقدانش که او را متهم به رابطه با یک کودک نموده اند هم گفت: خیلی مردان سن بالا هستند که، چون پول دارند با دختران کم سن وسال ازدواج می نمایند، چرا کار من بد بوده است؟ من رومینا را دوست داشتم.

آن طور که اطرافیان رومینا می گویند، بهمن موضوع خواستگاری را به یکی از نزدیکان پدر رومینا گفته و او نیز جواب داده بوده خانواده رومینا با این ازدواج موافقت نمی نمایند. بااین حال بهمن یا خانواده او هیچ وقت برای خواستگاری رسمی و صحبت رودررو پا پیش نگذاشتند و موضوع زمانی جدی شد که خانواده رومینا متوجه شدند او از خانه فرار نموده است.

مادر رومینا: فکر می کردم دخترم خودکشی نموده است

مادر رومینا که این روز ها داغدار دخترش است و روز های سختی را می گذراند، درباره آنچه رخ داد، گفت: پدر رومینا مرد سخت گیری بود. البته او رومینا را از ته قلبش دوست داشت. وقتی به ما گفته شد بهمن خواستگار رومیناست، پدرش گفت رومینا را به بهمن نمی دهد. ما دو ماه بود که متوجه این رابطه شده بودیم. پدر رومینا طناب و مرگ موش آورد و به من گفت به رومینا بگو اگر می خواهد با آن پسر ازدواج کند بهتر است خودش را بکشد. حتی به من گفت تو یاد بده چطور این کار را بکند.

این زن در گفته هایش چندبار تأکید نموده پدر رومینا او را دوست داشت، اما فردی سخت گیر است. او ادامه داد: پدر رومینا درباره دخترمان سخت گیری می کرد. نسبت به کار های او حساسیت نشان می داد و لباس پوشیدن او برایش مهم بود. چند روز قبل از حادثه دلخوری ای بین آن ها پیش آمده بود. پدر رومینا برای او تی شرت خرید و به خانه آمد. رومینا را بغل کرد و گفت من تو را از ته قلبم دوست دارم. رومینا و پدرش هر دو گریه کردند، من هم گریه کردم. وی درباره شب فرار رومینا گفت: آن شب شام خوردیم و رومینا کتری را برای جوش آمدن آب روی اجاق گذاشت. کتری که جوش آمد، پدر رومینا خودش برای دم کردن چای رفت و گفت رومینا دستش را می سوزاند. بعد که چای دم کشید، رومینا چای آورد. او درباره این شایعه که رومینا در چای پدر و مادرش قرص خواب آور ریخته بود، گفت: چای را رومینا آورد و من هم نمی دانم قرص ریخته یا چه شده بود، اما بعد از خوردن چای همه ما خوابیدیم. صبح که بیدار شدیم، دیدم رومینا نیست. همه جا را گشتیم. پشت خانه را هم دیدیم، چون پدرش گفت ممکن است خودکشی نموده باشد. این زن که با صدای بلند گریه می کرد، گفت: من نامه ای روی میز رومینا پیدا کردم که نوشته بود شما می خواستید من بمیرم. فکر کنید حالا هم من برای شما مرده ام. ما تا چند روز فکر می کردیم رومینا خودکشی نموده است و دنبال جسد او بودیم تا اینکه عکسی به ما نشان دادند که رومینا با بهمن فرار نموده است و پدر رومینا آنجا بود که خیلی عصبانی شد.

فریب خوردیم

پدر بهمن هم درباره رابطه پسرش با رومینا گفت: وقتی آن ها فرار کردند، من تازه فهمیدم چه شده است. بعد با پدر رومینا تماس گرفتیم و گفتیم حالا که فرار نموده اند بیا و رضایت بده بچه ها را به عقد هم درآوریم. او به همراه چند مرد دیگر از اقوامش به خانه دخترم در آستارا آمد. عاقد خبر کردیم و کار های محضری را انجام دادیم، حتی برگه ای را که عکس روی آن می چسبانند تا آزمایش انجام گردد هم از محضر گرفتیم. من متوجه شدم پدر رومینا منتظر کسی است. گفتیم عقد را آغاز کنیم، گفت حالا صبر کنید. زنگ را که زدند، پدر رومینا در را باز کرد و دیدیم که مأموران پلیس هستند. آن ها بهمن را بازداشت کردند. ما هرگز فکر نمی کردیم چنین اتفاقی بیفتد. پدر رومینا ما را گول زد.

انتشار عکس خواست رومینا بود

عصبانیت پدر رومینا با انتشار عکسی از دخترش به اوج رسید. بهمن چند روز بعد از فرار با رومینا عکسی از خودش و رومینا در فضای مجازی منتشر کرد تا به این وسیله اعلام کند او رومینا را از خانواده اش دزدیده است و همین هم عصبانیت پدر متعصب را به اوج رساند. این در حالی است که بهمن پیش از این گفته بود رومینا درباره اینکه پدرش فردی متعصب است و درباره رومینا بسیار سخت گیری می نماید صحبت نموده بود و می دانست پدر رومینا دخترش را به خاطر بهمن تحت فشار قرار داده است. او درباره اینکه با وجود این چرا اقدام به انتشار عکس نموده است، گفت: من رومینا را به خانه خواهرم بردم و چند روزی آنجا میهمان بودیم. رومینا از من خواست عکسی منتشر کنم تا معین گردد که با هم فرار نموده ایم. چون رومینا خواست، من این کار را کردم. من آن دختر را دوست داشتم.

بهمن گفت: من حالا هم اذیت می شوم. مردم می گویند تا به حال دو دختر دیگر را هم فراری داده ام، درحالی که دروغ است. من این کار را ننموده ام. مردم می گویند مقصر تو بودی، اما من نمی خواستم این طور گردد. عموی رومینا با من تماس گرفت و من را تهدید کرد و گفت من را با گلوله می کشد. آن ها من را تهدید می نمایند.

بعد از مصاحبه های بهمن، این جوان که مدعی شده بود ممکن است به قتل برسد، از سوی مأموران به دستور بازپرس به اتهام آدم ربایی و شواهد به دست آمده درباره اینکه بهمن در تحریک پدر رومینا برای قتل نقش داشته است بازداشت شد.

شبی که رومینا کشته شد

مادر رومینا تنها شاهد قتل دخترش است. او درباره اینکه رومینا چطور کشته شد، گفت: رومینا و برادرش خوابیده بودند، من هم به سمت حمام رفتم. چند تکه لباس برای شستن داشتم. رفتم که لباس ها را بشویم، یک دفعه پدر رومینا به حمام آمد و در را روی من بست. همان لحظه فهمیدم همه چیز تمام شد. فریاد زدم، به در کوبیدم، جیغ کشیدم و یاری خواستم. وقتی توانستم بیرون بیایم که کار از کار گذشته بود و پدر رومینا او را کشته بود. بعد با همان داس بیرون رفت و مردم را خبر کرد. من نمی توانم این مرد را ببخشم و از او طلاق خواهم گرفت. من اصلا نمی توانم دیگر در روی او نگاه کنم. گردن رومینا را زده بود. من قصاص می خواهم.

این زن درباره نحوه آشنایی رومینا و بهمن گفت: بهمن در همین روستا زندگی می نماید. از مقابل خانه ما رد می شد و این طوری رومینا را دیده بود. البته او به همسایه ما که نسبت فامیلی هم داریم گفته بود رومینا را می خواهد، اما همسایه به ما چیزی نگفت و از خودش گفته بود که این خانواده به تو دختر نمی دهند.

بنا بر این گزارش، پدر رومینا به اتهام قتل دخترش همچنان در بازداشت است و بازداشت بهمن به اتهام آدم ربایی و تحریک به قتل، این پرونده را وارد مرحله جدیدی نموده. گفته شده برای رسیدگی به این پرونده دستور ویژه صادر شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 مرداد 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1176

به "ابعاد جدید از قتل رومینا دختر 14 ساله تالشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابعاد جدید از قتل رومینا دختر 14 ساله تالشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید