آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران، پیمان فخری که یکشنبه گذشته با رای مثب اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به عنوان سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی معرفی گشت، برگزاری نشست های کارشناسی به منظور بررسی شرایط کلی رشته های مختلف را به عنوان آغاز به کار خود برای این مسئولیت در نظر گرفته است.

آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی

قرار است این جلسات از یکشنبه هفته آینده آغاز شود. سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی این وزارتخانه افرادی هستند که در این نشست حضور خواهند داشت.

نوزدهمین دوره بازی های آسیایی طی روزهای 19 شهریورماه تا 3 مهرماه سال آینده به میزبانی چین و در هانگژو برگزار می شود. قرار است این دوره بازی ها در 40 رشته برگزار شود.

پیش از انتخاب قطعی سرپرست کاروان ایران، نخستین نشست هماهنگی کشورهای مختلف برای حضور در این بازی ها به صورت آنلاین برگزار گشت که پیمان فخری همراه با نصرالله سجادی در آن حضور داشتند. همچنین کتابچه فنی این بازی ها در اختیار فدراسیون ها قرار گرفته است.

کاروان ورزش ایران در دوره پیشین بازی های آسیایی (2018 اندونزی) با کسب 62 مدال شامل20 طلا، 20 نقره و 22 برنز در جایگاه ششم ایستاد.

رویدادی که با کسب 20 مدال طلا، 20 مدال نقره، 22 مدال برنز و مجموع 62 مدال همراه بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2003

به "آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید