80 درصد جسم خاکستری آماده شد، انیمیشنی برای بالای 18 سال

به گزارش مجله آراد، سمانه شجاعی کارگردان درباره آخرین وضعیت فراوری انیمیشن جدید خود به خبرنگاران گفت: حدود 80 درصد از کارهای ساخت جسم خاکستری به خاتمه رسیده و فقط بخش هایی از کار ترکیب بندی و مراحل فنی آن باقی مانده است که انجام این مراحل هم به زودی به خاتمه می رسد.

80 درصد جسم خاکستری آماده شد، انیمیشنی برای بالای 18 سال

وی درباره نحوه شکل گیری ایده اولیه این اثر شرح داد: ایده اولیه این فیلم در فروردین 95 به ذهنم رسید و آن را با همسرم امین کفاش زاده که فیلمنامه فیلم قبلی ام با عنوان اکتسابات انتسابی را نیز او نوشته بود، در میان گذاشتم و از همان روزها مشغول کار روی ایده اولیه و سپس فیلمنامه شدیم تا اینکه نسخه نهایی در تیر ماه 96 آماده شد.

شجاعی ضمن با اعلام اینکه کارگردانی این فیلم به لحاظ موضوع و ساختار به مراتب سخت تر از اکتسابات انتسابی بود، گفت: هر چند که در ابتدای ساخت جسم خاکستری تصمیم داشتم تکنیک متفاوتی را تجربه کنم، ولی در نهایت با مشاوره استادان در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تصمیم بر این شد که چنین ساختاری را انتخاب کنیم که شباهت زیادی به تجربه قبلی من یعنی اکتسابات انتسابی دارد.

این کارگردان در انتها با بیان اینکه زمان انیمیشن جسم خاکستری حدود 6 دقیقه است و داستان آن در فضای یک تیمارستان اتفاق می افتد، اظهار کرد: تصاویر و موضوع این فیلم به نحوی است که فکر می کنم برای مخاطبان سنی بالای 18 سال قابل نمایش است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 46

به "80 درصد جسم خاکستری آماده شد، انیمیشنی برای بالای 18 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 درصد جسم خاکستری آماده شد، انیمیشنی برای بالای 18 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید