بازیگر نقش گلنار در سریال گلدخت کیست؟

به گزارش مجله آراد، شخصیت اصلی داستان سریال گلیدخت، گلنار است، دختر جوان تقی خان که حالا عاشق اسماعیل، میرشکار پدرش شده است. این عشق مخفیانه در حالی به وقوع پیوسته است که تقی خان بنا به مصلحتی مجبور است دخترش را به عقد یکی از اعضای خاندان قاجار در بیاورد.

بازیگر نقش گلنار در سریال گلدخت کیست؟

خبرنگاران | سریال گیلدخت محصول تازه شبکه یک سیما است که حدود یک ماه قبل پخش آن شروع شد و آدینه هفته قبل قسمت هشتم آن روی آنتن رفت. گیلدخت که یک درام تاریخی عاشقانه است تا این جای کار توانسته است رضایت بخشی از کاربران را به خود جلب کند.

به گزارش خبرنگاران ، داستان سریال گیلدخت دوران سلطنت قاجار و مظفرالدین شاه را روایت می نماید. اما ما شیوه حکمرانی و رفتاری اعضای خاندان قاجار را در شمال کشور می بینیم. جایی که یکی از خان های شمال کشور به نام تقی خان حضور دارد. او که پنج سالی است از تهران به املاک اش در شمال کشور مهاجرت نموده، با چالشی بزرگ روبرو شده است.

شخصیت اصلی داستان گلنار است، دختر جوان تقی خان که حالا عاشق اسماعیل، میرشکار پدرش شده است. این عشق مخفیانه در حالی به وقوع پیوسته است که تقی خان بنا به مصلحتی مجبور است دخترش را به عقد یکی از اعضای خاندان قاجار در بیاورد. اما گلنار مخالف این اتفاق است و چالش بزرگی را پیش روی اسماعیل و تقی خان و شاهزاده قجری می گذارد.

بازیگر نقش گلنار کیست؟

نقش گلنار را در این فیلم میترا رفیع بازی نموده است. او که حالا وارد 28 سالگی شده است. پیش از این ایفای نقش الناز در سریال بی همگان توانست به معروفیت چشمگیری دست یابد.

منبع: فرادید
انتشار: 24 آذر 1401 بروزرسانی: 24 آذر 1401 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2299

به "بازیگر نقش گلنار در سریال گلدخت کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر نقش گلنار در سریال گلدخت کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید