8 شکارچی متخلف در چالدران و شوط دستگیر شدند

به گزارش مجله آراد، هشت شکارچی متخلف با تلاش محیط بانان در چالدران و شوط از شهرهای شمال آذربایجان غربی دستگیر شدند و پرونده آنها جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.

8 شکارچی متخلف در چالدران و شوط دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری همشهری آنلاین، حجت آذریار، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست چالدران روز شنبه 8 آذر گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست در پایش میدانی زیستگاه های خشکی و آبی شهرستان 2 مورد تخلف شکار و صید را در یک اقدام ضربتی شناسایی و متوقف کردند. از یک دسته شکارچی، یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز (قاچاق)، یک قبضه اسلحه مجاز به همراه لاشه یک قطعه کبک و تعداد زیادی فشنگ و از صیادان متخلف در زیستگاه های آبی چهار رشته تور ماهیگیری کشف و ضبط شد. در این خصوص 6 نفر متخلف شناسایی و دستگیر شدند و پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.

جعفر تقی زاده، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماکو و شوط نیز گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در ارتفاعات شهرستان شوط 2 نفر شکارچی متخلف را شناسایی و دستگیر کردند. این متخلفان با مشاهده ماموران محیط زیست قصد فرار از منطقه را داشتند که پس از تعقیب و گریز دستگیر شدند. از متخلفان 2 قبضه اسلحه شکاری، مقادیری ادوات شکار و لاشه سه قطعه کبک معمولی و یک سر خرگوش کشف و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.

چالدران، ماکو و شوط از شهرهای شمالی آذربایجان غربی است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1472

به "8 شکارچی متخلف در چالدران و شوط دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 شکارچی متخلف در چالدران و شوط دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید