گل محمدی: فرصت کمی برای هماهنگی داشتیم، بازیکنان ما از جان مایه می گذارند

به گزارش مجله آراد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شروع کار تیم در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

گل محمدی: فرصت کمی برای هماهنگی داشتیم، بازیکنان ما از جان مایه می گذارند

به گزارش به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آغاز کار تیم در لیگ قهرمانان آسیا و شرایط تیم صحبت کرد.

گل محمدی درباره شرایط تیم در آستانه ملاقات با التعاون گفت: می دانم که طرفداران برای آغاز بازی ها و شنیدن اتفاقات خوب منتظر هستند و امیدوارم که این اتفاق هم بیفتد. بعد از جابجایی تمرینات را آغاز کردیم. یک بازی تدارکاتی هم انجام دادیم با بازیکنان قدیمی و جدید. سعی کردیم تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر بگذاریم و خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. با توجه به جابجایی ها سعی کردیم تمرینات بر اساس هماهنگی بیشتر باشد و اینکه به آمادگی بدنی برسیم. فرصت خیلی کم بود، ولی بازیکنان با انگیزه بالایی تمرین کردند و روحیه خیلی خوبی در تیم وجود دارد. از عملکرد بچه ها در تمرین هم راضی هستم و امیدوارم هماهنگی ها به تدریج بیشتر هم بگردد. برخی ها بخاطر شرایط التعاون در لیگ عربستان آن ها را تیم ضعیفی قلمداد نموده اند، اما این تیم با 6 امتیاز صدرنشین است.

برای کسب سه امتیاز مقابل التعاون به میدان می رویم

او درباره ارزیابی اش از پرسپولیس افزود: آن ها بعد از آغاز مجدد لیگ شان بعد از کرونا نتایج خوبی کسب نکردند. بازی هایی که ما از التعاون دیدیم با نتایجی که دریافتد متفاوت بود. خیلی از بازی ها می توانستند ببرند، ولی گل می خوردند و بعد به مشکل نتایج بد خوردند. در کل تیم خوبی هستند که دوندگی بالایی دارند. اخیرا بازیکنان خارجی خوبی به این تیم اضافه شده اند. یک مهاجم برزیلی و یک مدافع استرالیایی به این تیم آمده اند و در کل 8-7 بازیکن خارجی خوب داشتند که نام 4 بازیکن را رد نموده اند. بازی های خوبی در گروه ما انجام داده اند. صدرنشین گروه هستند، ولی انگیزه بازیکنان ما خیلی بالاست و مطمئنا برای کسب سه امتیاز مقابل این به میدان می فرایند. خودم خیلی دلم روشن است که نتایج خوبی بگیریم.

گل محمدی گفت: نگرانی من بیشتر بخاطر هماهنگی بازیکنان است. ما بازیکنانی مثل ترابی و علیپور را از دست دادیم که در لیگ و آسیا روی هم 4-23 گل زده بودند و بالای 10 پاس گل داشتند که تاثیرگذاری بالایی است. بازیکنان جدید ما هم بسیار خوبند، اما تعداد تمرینات کم بوده است. باید به آن ها اعتماد کنیم و فرصت دهیم. از طرفداران می خواهیم که مثل همواره حمایت نمایند و انرژی مثبت بدهند. این تیم بازیکنان عظیمی دارد که از سال های قبل در این تیم بوده اند. برگ برنده ما در تیم مان حضور بازیکنانی است که تجربه حضور در فینال را هم دارند و در زمان برانکو با سختی های فراوان توانستند به آن مرحله برسند و کار عظیمی را انجام دادند. این موضوع خیلی می تواند به یاری ما بیاید. این تغییرات در هر تیمی ممکن است وجود داشته باشد، اما باید به آن ها فرصت داده گردد. امیدوارم شرمسار طرفداران نشویم و در این شرایط مخصوصاً شرایط مالی، چیزی که می تواند مثل یک هدیه برای طرفداران ما باشد این است که ببینند بازیکنان ما با تمام وجود کوشش مینمایند و هرچه در توان دارند می گذارند.

بازیکنان ما بارها تعصب و غیرت خود را به اثبات رسانده اند

او درباره شناختش از تیم های عربستانی گفت: ما یک ماموریت داریم و آن هم اینکه با تمام کوشش و تمرکز باید در زمین حاضر شویم و بجنگیم برای نتیجه دلخواه خودمان. اگر بخواهیم به حاشیه ها فکر کنیم وظایف خودمان را خصوصا در بحث فنی فراموش می کنیم و کارمان سخت می گردد. نباید به حواشی توجه کنیم. درست است که تیم حریف از امکانات فوق العاده ای برخوردار است. آن ها پول دارند و تجهیزات کاملی در بخش فوتبال را در اختیار خواهند داشت و در این خصوص مسئله ای ندارند، ولی ما یک چیزی داریم و آن تعصب و غیرتی است که بار ها به نمایش گذاشته ایم. نمی گویم که آن ها این تعصب را ندارند، ولی بازیکنان ایرانی در این بخش، بار ها ثابت نموده اند که این امکانات راه موفقیت قاطع نیست.

گل محمدی ادامه داد: من در این شرایطی که وجود دارد به این بازیکنان ایمان دارم، باور دارم و فکر می کنم آن ها با عملکرد خوبشان بتوانند خواسته ما و طرفداران را به نمایش بگذارند. در هر صورت در بحث پخش زنده و بازی هایی که می توانست در ایران و جلوی طرفداران انجام گردد، باید بگویم که بخش عظیمی از انرژی پرسپولیس، طرفداران هستند. ما باید با الدحیل دو بار در قطر بازی کنیم و از حضور تماشاگران محروم هستیم. آن ها هم محروم هستند، اما اگر این بازی ها در تهران بود ما عملکرد بهتری داشتیم. ما در قطر مسائل زیادی داشتیم. بحث دریافت ویزا مشکل بود. هفت عضو تیم ویزا نداشتند. مسائل زیادی در امکانات و سرویس دهی هتل وجود دارد. همه این ها را باید بگذاریم کنار و دنبال بهانه نگردیم. این تنها چیزی است که از بچه ها خواستیم.

انرژی مثبت طرفداران از راه دور به ما می رسد

او افزود: امیدوارم اتفاق خوبی فردا رقم بخورد. محتاج دعای طرفدارانمان هستیم. هم در فضای مجازی و هم وقتی با آن ها در ارتباط هستیم. درست است که نیستند، اما انرژی مثبت آن ها از راه دور به ما می رسد. ان شاالله که بتوانیم در این بازی ها عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی توضیح داد: همه ما یک وظیفه داریم که با تمام توانمان با این تیم کار کنیم. پیش از این پرسپولیس با 14 بازیکن تا فینال آسیا رفته بود و این یک افتخار عظیم برای باشگاه، تیم، مربیان و بازیکنان است که در این تیم کار نموده بودند. دوست دارم که در این شرایط که وجود دارد، بیشتر در مورد مسائل مثبت و اتفاقات خوبی که افتاده مثل رفتن تیم به فینال صحبت کنیم. اتحاد و همدلی همه مجموعه باشگاه و طرفداران و همه آن هایی که برای تیم زحمت می کشند. دوست دارم این صمیمیت و اعتماد و اتحاد هر چه بیشتر خودش را نشان بدهد.

سال آینده پنجمین قهرمانی را کسب می کنیم

او گفت: وظیفه ما است که در این شرایطی که وجود دارد این اتحاد را بیشتر کنیم. هر کسی یک گوشه ای از کار را بگیرد و بر اساس وظیفه خودش قدم بردارد و فکر می کنم که تمام این مسائل حل می گردد. ان شاءالله که روز های خوبی ببینیم. من به آینده این تیم امیدوار هستم و خودم به این اعتقاد دارم که رفته رفته بهتر می شویم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد و سال بعد هم پنجمین قهرمانی را شک نکنید که کسب خواهیم کرد.

گل محمدی درباره طرفداران گفت: دعا نمایند، ما هم کوشش می کنیم، می جنگیم تا آخرین لحظه. شک ننمایند، کسی کم نمی گذارد و همه ما با تمام وجود کوشش می کنیم و از جانمان مایه می گذاریم. من تنها چیزی که از طرفداران می خواهم این است که برای تیم دعا نمایند و انرژی مثبت خودشان را به ما برسانند.

بازیکنان ما حس جنگندگی دارند

او افزود: ما شرایط برابری با تیم های دیگر نداریم و امکانات آن ها خیلی در سطح بالایی واقع شده است، ولی ما یک چیزی داریم و آن حس جنگندگی است و چیز های مثبتی داریم که برای فوتبال ساخته شده است. تعصب و غیرتی است که خصوصا در بازیکنانی که در پرسپولیس کار می نمایند این را یاد می گیرند و وقتی به تیم می آیند آموزش می بینند. حس خوبی که در طرفداران است و انرژی مثبتی که طرفداران به پرسپولیس می دهند این ها در وجود بازیکنان نهادینه می گردد. هر کسی به پرسپولیس می آید فقط به قهرمانی، تعصب و جنگدگی فکر می نماید. امیدوارم اتفاقات خوبی برای امروز بیفتد و دل طرفداران را شاد کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1342

به "گل محمدی: فرصت کمی برای هماهنگی داشتیم، بازیکنان ما از جان مایه می گذارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: فرصت کمی برای هماهنگی داشتیم، بازیکنان ما از جان مایه می گذارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید