نفر سوم وزنه برداری دنیا: باید بین مدعیان گلیمم را از آب بیرون بکشم

به گزارش مجله آراد، دارنده مدال برنز وزنه برداری قهرمانی دنیا گفت: مدعی در دسته 96 کیلوگرم زیاد است و مجبورم بیشتر کوشش کنم و با وجود سهراب و کیانوش هم کارم برای رفتن به المپیک سخت شده است.

نفر سوم وزنه برداری دنیا: باید بین مدعیان گلیمم را از آب بیرون بکشم

ایوب موسوی در گفت و گو با خبرنگاران درباره بازگشت مجدد به مسابقات وزنه برداری پس دوری چند ماهه بیان نمود: به دلیل آسیب دیدگی هایی که داشتم مدتی کنار رفتم و شش ماه استراحت کردم. از این رو از قهرمانی کشور به مسابقات برمی گردم و سپس در جام فجر وزنه می زنم. در مسابقات قهرمانی کشور دو وزنه سبک می زنم و خودم را برای جام فجر آماده می کنم. چون مدتی از مسابقات دور بودم و با حضور در قهرمانی کشور برای جام فجر آماده می شوم.

او در مورد وجود مدعیان زیاد در دسته 96 کیلوگرم بیان نمود: من به دسته 96 کیلوگرم آمده ام و مدعیان در این وزن زیاد هستند بنابراین مجبورم با تمرین بیشترکوشش کنم تا در میان این مدعیان حداقل بتوانم گلیم خودم را از آب بیرون بکشم. تمرین می کنم تا وضعیت رکوردهام کم کم بالا بیاید و اگر آسیب دیدگی یا مسئله ای پیش نیاید، انءشاالله به رکوردهای خوبی می رسم.

موسوی در پاسخ به این پرسش که فکر می نماید با وجود سهراب مرادی و کیانوش رستمی شانسی برای حضور در المپیک دارد، توضیح داد: من ابتدا باید در شش مسابقه شرکت کنم تا بتوانم مجوز حضور در المپیک را بگیرم با وجود سهراب مرادی و کیانوش رستمی هم در این وزن کارم سخت تر می گردد چون هر دونفرشان قهرمان المپیک و از بهترین ها هستند. من کوشش خودم را می کنم. حالا هر چه خدا بخواهد اگر شد که به المپیک می روم در غیر این صورت انءشاالله المپیک بعدی.

نفر سوم وزنه برداری دنیا با اشاره به رویدادهای مهمی که سال جاری از دست داد، گفت: متاسفانه خیلی بد شد که ابتدا بازی های آسیایی که یکی از مهمترین رویدادها بود و سپس مسابقات دنیای را از دست دادم به همین دلیل عقب ماندم البته اشکال ندارد جا برای جبران هست و کوشش می کنم سال دیگر بهتر ظاهر شوم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 135

به "نفر سوم وزنه برداری دنیا: باید بین مدعیان گلیمم را از آب بیرون بکشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفر سوم وزنه برداری دنیا: باید بین مدعیان گلیمم را از آب بیرون بکشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید