مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory

به گزارش مجله آراد، SS Bigwin سفرهای دریایی عمومی را که به طور منظم برنامه ریزی شده است، تأمین می نماید و این کار را با یاری اقتصادی سخاوتمندانه شما در اسکله انجام میدهد. قایق بازسازی شده با توجه به جزئیات تاریخی به زیبایی ساخته شده است. با عزیمت از اسکله در انتاریو، و گشت و گذار در خلیج با شکوه با کاج های سفید و بلند و صخره های سر به فلک کشیده، عاشق تماشای دریاچه زیبای خلیج ها خواهید شد. همانطور که بازدیدکنندگان در نیمه اول دهه 1900 این کار را انجام میدادند. حتما از موزه دریائی Bays Bay که اخیراً بازسازی شده واقع در خیابان اصلی، کنار پل، بازدید کنید.

مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory

سفر دریایی Lady Muskoka خط ساحلی دیدنی رودخانه Muskoka را قبل از حرکت به دریاچه Muskoka به نمایش می گذارد و منطقه معروف Millionaires Row را با خانه های تابستانی و باغ های زیبایی که دارد، به شما نشان میدهد.

شرکت Blue Heron در نوک شبه جزیره Tobermory در Tobermory واقع شده است. با گذر از بندر کوچک Tub، از سفر با قایق با کف شیشه یا جت در سراسر پارک ملی دریایی Fathom Five لذت ببرید.

سفرهای Sunset Cruises به این منظور شکل گرفت که مسافرانی که به دنبال کشتی های بزرگتر هستند، بتوانند از مسافرت با کشتی های Peerless II و Idyllwood لذت ببرند. Captain Potts، مناظر Muskoka را که فقط با کشتی های کوچکتر قابل دسترسی است، به شما نشان می دهد. یک سفر دریایی روی Peerless II و Idyllwood را می توان زیبا، صمیمی، آموزنده، تاریخی و لذت بخش توصیف کرد.

با مسافرتی دیدنی به میدلند با 300 مسافر گشت و گذار کنید و آب ها، کاج ها و عظمت صخره های Muskoka-Georgian Bay بهترین منطقه در نیمکره شمالی را تجربه کنید.

منبع مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1704

به "مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سفرهای کروز به Muskoka و Tobermory"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید