مایکروسافت در حال افزایش سرعت عرضه ویندوز 11 است

به گزارش مجله آراد، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت مایکروسافت انتظار دارد همه دستگاه ها قابلیت نصب این ویندوز را تا اواسط سال 2022 داشته باشند.

مایکروسافت در حال افزایش سرعت عرضه ویندوز 11 است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از engadget، اگر منتظر نصب ویندوز 11 بر روی رایانه شخصی خود بوده اید، مایکروسافت خبر خوبی برای شما دارد. این شرکت اخیرا اعلام نموده است که سرعت عرضه ویندوز 11 را افزایش می دهد و آن را به طور گسترده در دسترس همه قرار خواهد داد. به شرطی که سیستم شما نسخه 2004 یا بالاتر از ویندوز 10 را اجرا کند و اخیراً به روزرسانی خدماتی 14 سپتامبر 2021 را که مایکروسافت منتشر نموده را نصب کنید. در این صورت می توانید دستگاه خود را به راحتی به ویندوز 11 ارتقا دهید.

بعلاوه اگر قصد دارید فعلا از ویندوز 10 بهره ببرید. این شرکت گفت که انتشار به روزرسانی نوامبر 2021 را برای این سیستم شروع نموده است. مایکروسافت در نظر دارد تا ویندوز 10 را بسرعت به روزرسانی کند. بعلاوه سالانه ویژگی های زیادی منتقل می نماید تا این ویندوز سریع تر با ویندوز 11 هماهنگ گردد. مانند قبل، مایکروسافت نصب ویندوز 11 را بر روی دستگا هایی که ممکن است قدرت نصب این ویندوز را نداشته باشند، توصیه نمی نماید.

یکی از مواردی که باید در ارتباط با نصب ویندوز 11 در دستگاه هایی که از قدرت نصب کمی برخوردارند این است که امکان دارد به روزرسانی ها را در رایانه شخصی با پردازنده پشتیبانی نشده دریافت نکنید. هنگامی که مایکروسافت برای اولین بار ویندوز 11 را در 4 اکتبر منتشر کرد، این شرکت گفت که انتظار دارد تا اواسط سال 2022 این به روزرسانی برای همه دستگاه های واجد شرایط ارائه گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2036

به "مایکروسافت در حال افزایش سرعت عرضه ویندوز 11 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت در حال افزایش سرعت عرضه ویندوز 11 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید