شما کدوم کایل واکری؟

به گزارش مجله آراد، کاربران ایرانی اینستاگرام بعد از درگیری علیرضا جهانبخش و کایل واکر در دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس، به اشتباه یک نفر دیگر به نام کایل واکر را هدف فحاشی های خودشان قرار دادند.

شما کدوم کایل واکری؟

به گزارش مجله آراد، روزنامه شهروند نوشت: علیرضا جهانبخش به عنوان گران ترین خرید تاریخ برایتون پایان خبری بیش از حضور عمدتاً ناقص در ترکیب تیمش برای ایرانی ها داشت. در جریان اولین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس بین منچسترسیتی و برایتون، کایل واکر ملی پوش سیتی در یک صحنه با سر به سر بازیکن ایرانی زد. وقتی جهانبخش روی کایل واکر خطا کرد، این بازیکن به درگیری پرداخت و همین مسأله یک جنگ مجازی را ایجاد کرد.

پس از ستاره های سرشناس دنیای ورزش این بار نوبت به واکر رسید تا مورد هجوم کاربران ایرانی اینستاگرام واقع گردد؛ با این تفاوت که بخشی از هموطنان راه را اشتباه رفتند و به یک کایل واکر دیگر توهین کردند. ماجرا آنجایی شکل گرفت که هموطنان ما به اشتباه یک نفر دیگر به نام کایل واکر را هدف فحاشی های خودشان قرار دادند و این شخص مجبور شد با انتشار عکسی خاص از خودش اعلام کند آن کایل واکر مشهور نیست و برای اطمینان حساب کاربری واکر مشهور را هم ضمیمه عکس و پست خودش کرد! همچنین بعضی کاربران صفحه شخصی مادر کایل واکر را پیدا کردند و آغاز به فحاشی کردند.

در این بین بعضی کامنت های جالب هم دیده می گردد؛ مثلاً یکی از کاربران نوشته: جرأت داری بیا نظام آباد تا به تو بفهمانیم هیچ وقت با یک ایرانی در نیفتی. نکته قابل توجه این که پست آخر واکر در اینستاگرام حدود 18 هزار کامنت فارسی به خود دید که در نوع خود یک رکورد محسوب می گردد.

در این بین، واکنش کارشناسان فوتبال انگلیس جالب بود. مارتین کیون، بازیکن سابق آرسنال و کارشناس فعلی تلویزیون، حق کایل واکر به خاطر سر به سر شدن با جهانبخش را اخراج دانست و از این بازیکن بابت رفتارش انتقاد کرد. آلن شیرر مشهور هم از واکر انتقاد کرد و به وضوح گفت که مدافع تیم ملی انگلیس با خوش شانسی از اخراج گریخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 191

به "شما کدوم کایل واکری؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شما کدوم کایل واکری؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید