خبرنگاران قالیباف به مسکو سفر می&zwnjکند

به گزارش مجله آراد، مسکو - خبرنگاران - ویچسلاو والودین رئیس دومای (مقننه) روسیه گفت که نمایندگان این مجلس دیدارهای حضوری با همکاران خارجی خود را در امسال از سر می گیرند و قالیباف رئیس مجلس ایران هم در ماه جاری به مسکو سفر می نماید.

خبرنگاران قالیباف به مسکو سفر می&zwnjکند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش روز شنبه خبرنگاران والودین به رسانه های محلی گفت: با توجه به شرایط همه گیری معتقدیم درست خواهد بود که ما فرایند پیشین ارتباطات را از سر بگیریم و سفر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس ایران به روسیه هم تا آخر ماه جاری (میلادی) پیش بینی می گردد.

وی توضیح داد: نمایندگان دوما ملاقاتهای حضوری با همکاران خارجی خود را در امسال از سر می گیرند و بر همین اساس سفر به بعضی از کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران، ویتنام، صربستان و ترکیه را برنامه ریزی نموده ایم.

رئیس دومای روسیه با بیان اینگه ما به تدریج فرایند پیشین قبل از همه گیری کرونا را از سر می گیریم، گفت: سال بعد به لحاظ همه گیری، برای ما باید سال تحول باشد

رییس کمیته روابط خارجی دومای دولتی روسیه در سفر تابستان امسال به تهران و در ملاقات با رئیس مچلس شورای اسلامی از محمد باقر قالیباف برای سفر به روسیه دعوت به عمل آورده بود.

محمدباقر قالیباف و ویچسلاو والودین رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس دومای دولتی روسیه 14 مهر امسال در گفت و گویی تلفنی نیز آخرین تحولات روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای را مورد بحث و آنالیز قرار داده بودند.

براساس گزارش رسانه های روسیه، کنفرانس روسای مجالس روسیه، ایران، افغانستان، ترکیه و چین با موضوع مقابله با تروریسم ماه مه سال 2021 (اردیبهشت 1400) در شهر سوچی برگزار می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1484

به "خبرنگاران قالیباف به مسکو سفر می&zwnjکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قالیباف به مسکو سفر می&zwnjکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید