امیدواری برای برگشت، قاسمی به اطراف توجه می نماید

به گزارش مجله آراد، خبرنگاران/لرستان رئیس بخش ICU بیمارستان لاله می گوید: شرایط قهرمان اسبق کشتی فرنگی آسیا بسیار بهتر شده است.

امیدواری برای برگشت، قاسمی به اطراف توجه می نماید

امیرحسین لطفی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: خوشبختانه محسن قاسمی چشم هایش را باز نموده و به اطراف توجه می نماید و شرایط او به ثبات رسیده است.

وی ادامه داد: این شرایط جای امیدواری برای برگشت محسن را بیشتر نموده و تا اینجا خوب پیش رفته است.

لطفی با اشاره به اینکه وی اوایل در کما بسیار شدید بود که با اقدامات درمانی خیلی خوب و جامع که انجام شد خدا را شکر الان شرایط بسیار بهتر شده، اضافه کرد: هم عفونت ریوی داشت و هم آسیب مغزی پیدا نموده بود که الان شرایطش خیلی خوب شده و به تدریج از زیر دستگاه تتفسی بیرون آمده و بیدارتر شده است.

این پزشک توضیح داد: تغذیه او از راه لوله های داخل معده برقرار است و جای امیدواری وجود دارد که برگردد البته این کار زمان بر بوده چون آسیب مغزی دیده است.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه آقای قاسمی مرگ مغزی و زندگی نباتی ندارد، اضافه کرد: بعید است که نقص عضو هم داشته باشد و بیشتر یک ضعف عمومی است که می تواند دوباره خودش را پیدا کند.

لطفی با اشاره به هزینه های بالای درمان این ملی پوش سابق، تاکید نمود: چون خانواده اش از لحاظ اقتصادی ضعیف هستند، انتظار می رود مسئولان برای درمان یاری و حمایت نمایند و امیدواریم که زودتر سلامتی کامل اش را به دست بیاورد.

به گزارش خبرنگاران، محسن قاسمی که سابقه قهرمانی آسیا در وزن 75 کیلوگرم و قهرمانی جام جهانی کشتی فرنگی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد، 10 بهمن برای ترک اعتیاد به کمپی در شهرستان بروجرد می رود اما در آنجا مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و یک هفته بعد او را به بیمارستان می برند و از آن موقع تا به امروز در کما است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 995

به "امیدواری برای برگشت، قاسمی به اطراف توجه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری برای برگشت، قاسمی به اطراف توجه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید