4 گرمخانه جدید تا انتها آبان افتتاح می گردد ، راه اندازی گرمخانه ویژه بانوان در مناطق 5 و 16

به گزارش مجله آراد، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح 4 گرمخانه جدید در تهران اطلاع داد و گفت: دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه هم ویژه بانوان تا انتها آبان به گرمخانه های پایتخت اضافه می گردد.

4 گرمخانه جدید تا انتها آبان افتتاح می گردد ، راه اندازی گرمخانه ویژه بانوان در مناطق 5 و 16

به گزارش مجله آراد به نقل از شهرنوشت، محمدرضا جوادی یگانه با اعلام این خبر گفت: بعضی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را نداشتند و با توجه به تقاضاهایی که در بعضی از مناطق شهرداری تهران وجود داشت، مکان هایی برای افزایش گرمخانه ها جانمایی شد.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون امکان جذب تا دو برابر ظرفیت کنونی را در گرمخانه های موجود داریم، مطرح نمود: در حال حاضر برای جذب مددجویان نگرانی نداریم و این چهار گرمخانه برای تسهیل در دسترسی مددجویان اضافه می گردد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه می گردد، توضیح داد: گرمخانه های ویژه بانوان در منطقه 5 و 16 و دو گرمخانه آقایان در مناطق 10 و 16 تجهیز می شوند.

جوادی یگانه تاکید نمود: تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا در فصل سرد سال، افراد بی خانمان برای رسیدن به سر پناه با مشکل روبرو نشوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 611

به "4 گرمخانه جدید تا انتها آبان افتتاح می گردد ، راه اندازی گرمخانه ویژه بانوان در مناطق 5 و 16" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 گرمخانه جدید تا انتها آبان افتتاح می گردد ، راه اندازی گرمخانه ویژه بانوان در مناطق 5 و 16"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید