لغو تمام پرواز ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان

به گزارش مجله آراد، رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پرواز های بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

لغو تمام پرواز ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان

به گزارش ایرنا، محمد محمدی بخش اضافه نمود: به دلیل شرایط خاص این منطقه و مطابق نوتام (هشدار) سازمان هواپیمایی انجام تمامی پرواز ها بین ایران و ارمنستان و همچنین بین ایران و جمهوری آذربایجان از امروز (چهارشنبه 29 شهریور) تا اطلاع ثانوی لغو می شود.

وی گفت: این تصمیم که با هدف حفظ جان مسافران و انجام سفر های هوایی با حفظ ایمنی کامل گرفته شده است و از سوی شرکت های هواپیمایی به اطلاع مسافران خواهد رسید.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص چگونگی بازگشت هزینه پرواز های لغو شده به مسافران نیز، گفت: در شرایط خاص مطابق قانون آیین نامه مسافر رفتار خواهد شد.

هم زمان با تشدید درگیری ها در قره باغ دبیرکل سازمان ملل بر برقراری آتش بس فوری، انتها درگیری ها و پایبندی جدی تر به آتش بس سال 2020 و اصول قوانین بشر محبت آمیز بین المللی تاکید کرد.

جدیدترین اخبار از تحولات در قره باغ حاکی از آن است که جدایی طلبان قره باغ با پیشنهاد فرماندهی صلح بانی روسیه در خصوص آتش بس از ساعت 13 امروز موافقت کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1402 بروزرسانی: 29 شهریور 1402 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2416

به "لغو تمام پرواز ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تمام پرواز ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید