داور شهامت گرفتن پنالتی نداشت، برادرم را هم جریمه و محروم کردم!

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 فردا پنجشنبه در هفته نهم لیگ برتر میهمان تیم پیکان است. نشست خبری این مسابقه امروز چهارشنبه در سازمان لیگ برگزار گردید و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال ضمن تشریح شرایط تیمش، جوابگوی سئوالات خبرنگاران بود.

داور شهامت گرفتن پنالتی نداشت، برادرم را هم جریمه و محروم کردم!

مجیدی در ابتدا گفت: پیکان تیم جوان و دونده ای است. در پنج هفته گذشته پنج تساوی داشته ایم و چاره ای جز برد نداریم. باید خیلی با تمرکز بالا بازی کنیم و هوشیار باشیم.

وی درباره اینکه به نظر می رسد استقلال این فصل کمی محتاطانه بازی می نماید، تاکید نمود: با نظر شما موافق نیستم. آمار را ببینید استقلال چند موقعیت گل ایجاد نموده است. فقط مقابل صنعت نفت بالای هشت، نه فرصت گلزنی ایجاد کردیم. چطور می گویید بازی تدافعی انجام می دهیم؟ در هشت بازی فقط دو بازی 3-3-4 بودیم. بازیکنان تهاجمی زیادی داریم و بازی تهاجمی در دستور کارمان است. به جز صنعت نفت، در بازی های دیگر آن کیفیت لازم را نداشتیم ولی با همین شرایط هم می توانستیم پیروز شویم. امیدوارم فردا بدشانسی ها تمام گردد و به پیروزی برسیم.

سرمربی استقلال درباره اعتراضش به داوری ها و بعلاوه سهم مسائل فنی در نتایج استقلال، گفت: قبلا هم گفته ام در مربیگری نتایج را گردن داور و بازیکن نمی اندازم. مسئولیت اتفاقات بر عهده من است. آقای بنیادی فر (داور دربی) اولین بار نبود که داوری می کرد و قبلا هم قضاوت های خوبی داشت. بنیادی فر داور خوبی است ولی آن لحظه (دقایق انتهای بازی با پرسپولیس) شهامت گرفتن پنالتی را نداشت. اگر دقیقه 30 یا 50 بود پنالتی می گرفت. از همینجا می گویم اگر استقلال خوب بازی نکند و نتیجه نگیرد مسئولیتش با من است و نمی توانم بگویم داور باعث شد نتیجه نگیرم.

خبرنگاران در این نشست خبری از فرهاد مجیدی درباره غایبان بازی فردا و شرایط بابک مرادی هافبک استقلال سئوال پرسید که هنوز به این تیم اضافه نشده است. مجیدی در پاسخ گفت: تنها غایب ما در بازی فردا وریا غفوری است که همچنان مصدوم است. بابک مرادی هم از بازیکنان خوب استقلال است و شخصا دوستش دارم ولی نظم تیمی اولین چیزی است که در استقلال می خواهم.

وی اضافه نمود: فرزاد برادرم یکبار 15 دقیقه دیر آمد که دو هفته اجازه ندادم به تمرین بیاید و 20 درصد قراردادش جریمه شد. بابک بازیکن با اخلاق است ولی باید در چارچوب تیم باشد. او بعد از صحبتی که با آجورلو (مدیرعامل استقلال) داشت به کمیته انضباطی می رود و به تمرینات اضافه می گردد. نمی گویم چه اتفاقی افتاده و این یک موضوع درون خانوادگی است. بابک باید بداند در چه تیمی بازی می نماید.

وی درباره غیبت وریا غفوری در دربی و تاثیر این غیبت، تاکید نمود: وریا در بازی با پرسپولیس به درد ما می خورد و شرایط بدنی فوق العاده ای داشت. متاسفانه مصدوم شد. بازیکنان جوان دیگری هستند که در این پست به ما یاری می نمایند.

سرمربی استقلال در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا بازی با پیکان انتهای بر پنج تساوی متوالی آبی پوشان خواهد بود؟ گفت: به تک تک بازیکنانم ایمان دارم. تیمی که هشت هفته نمی بازد و فقط دو گل می خورد که آن دو گل هم در جریان بازی نیست، تیم با کیفیتی است. تمام کوشش و تمرکزم را می گذارم استقلال را به کیفیت دلخواه برسانم. با این بازیکنان به چیزی که می خواهم می رسم.

فرهاد مجیدی درباره کنایه اش به فرگوسن های وطنی بعد از دربی که باعث دلخوری برخی از پیشکسوتان استقلال شده است اظهار کرد: بعد از بازی شرایط خاص خودش را دارد. دیگر به آن فکر نمی کنم. تمرکزم روی بازی فردا است. در وقت مناسب کلی صحبت است که انجام می دهیم. آن صحبت ها تمام شد و رفت.

سرمربی استقلال در انتها در مورد تاثیر نتیجه دربی بر فرایند روحی تیم اظهار کرد: این برد می توانست به ما یاری کند. دربی حساس است و در بازی حساس کم موقعیت پیش می آید. تمام دربی ها را نگاه کنید مثل همه بازی ها موقعیت ایجاد نمی گردد. موافقم که بازی با کیفیتی نبود. هم ما و هم پرسپولیس موقعیت داشت ولی در بازی برگشت طرفداران دو تیم قطعا بازی جذابتری را خواهند دید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2042

به "داور شهامت گرفتن پنالتی نداشت، برادرم را هم جریمه و محروم کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور شهامت گرفتن پنالتی نداشت، برادرم را هم جریمه و محروم کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید