نورمحمدی: فشار وحشتناکی روی مس وجود داشت، ماشین سازی را دست کم بگیریم ضربه می خوریم

به گزارش مجله آراد، مدافع میانی تیم مس رفسنجان اعتقاد دارد، اگر این تیم در بازی هفته جاری تیم ماشین سازی را دست کم بگیرد، ضربه خواهد خورد.

نورمحمدی: فشار وحشتناکی روی مس وجود داشت، ماشین سازی را دست کم بگیریم ضربه می خوریم

حامد نورمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: ما در شروع بازی یک گل بد خوردیم و این گل به تیم ما شوک داد. همین گل بد باعث شد نیمه اول را از دست بدهیم. در بین دو نیمه محمد ربیعی با بازیکنان صحبت کرد و خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم تیم برتر زمین بوده و جریان بازی را در اختیار داشته باشیم. بعد از رسیدن به گل اول در دقیقه 94، تمام تیم انگیزه داشتند که به گل دوم برسیم و خدا را شکر این اتفاق رخ داد. ما در این بازی کاملاً مستحق برد بودیم.

وی با اشاره به شرایطی که مس در هفته های گذشته داشته است، شرح داد: ما در چند بازی نتیجه نگرفتیم، ولی اگر بخواهم منصفانه حرف بزنم باید بگویم فقط مقابل سپاهان نمایش بدی داشتیم. متأسفانه بابت این نتایج فشار وحشتناکی روی مس وجود داشت، ولی خدا را شکر از این فشار بیرون آمدیم. تمام هدف ما این است که نتایج چند هفته گذشته را جبران کنیم تا بتوانیم در بازی های بعدی خوب امتیاز بگیریم.

مدافع میانی تیم مس رفسنجان در مورد بازی بعدی تیمش مقابل ماشین سازی و اینکه شاید یک برد دیگر در انتظار آنها باشد، گفت: ما به هیچ نام بازی آسانی نخواهیم داشت و اگر ماشین سازی را دست کم بگیریم قطعاً ضربه خواهیم خورد. شما دیدید که سپاهان در بازی با ماشین سازی چگونه به پیروزی رسید و کار این تیم واقعاً برای گرفتن سه امتیاز سخت شده بود. ما باید فوتبال محکمی را ارائه کنیم تا بتوانیم ماشین سازی را هم شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1867

به "نورمحمدی: فشار وحشتناکی روی مس وجود داشت، ماشین سازی را دست کم بگیریم ضربه می خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورمحمدی: فشار وحشتناکی روی مس وجود داشت، ماشین سازی را دست کم بگیریم ضربه می خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید