نقص فنی کشتی مسافری در بندرعباس، مسافران در سلامت کامل هستند

به گزارش مجله آراد، شناور مسافربری سروبندر در ساعت 14:35 امروز یکشنبه که از مبدا بندر هرمز به بندرعباس درحال حرکت بود، به علت نقص فنی در حوضچه بندر شهید حقانی از مسیر اصلی خود خارج شد.

نقص فنی کشتی مسافری در بندرعباس، مسافران در سلامت کامل هستند

نقص فنی در سیستم رانش، موجب انحراف شناور سروبندر از مسیر خود شد اما با تدابیر لازم، مسافران این شناور در سلامت کامل به مقصد رسیدند.

به گزارش ایرنا، شناور سروبندر که از مبدا بندر هرمز به بندر شهید حقانی درحال حرکت بود، از مسیر خود خارج و با تدابیر ایمنی، به اسکله شماره 10 بندر شهید حقانی بندرعباس پهلودهی شد.

شناور مسافربری سروبندر در ساعت 14:35 امروز یکشنبه که از مبدا بندر هرمز به بندرعباس درحال حرکت بود، به دلیل نقص فنی در حوضچه بندر شهید حقانی از مسیر اصلی خود خارج شد.

براساس این گزارش، بلافاصله با تدابیر لازم از سوی مسوولان و گروه های امدادی، شناور یادشده به وسیله یدک کش همیار ناجی 2 به اسکله 10 بندر شهید حقانی پهلودهی و تمامی 172 سرنشین آن در صحت و سلامت کامل شناور را ترک کردند.

لازم به ذکر است؛ هیچ خطری متوجه هیچ یک از مسافران نشده و فقط به بدنه شناور آسیب جزئی وارد شده که دلیل فنی این حادثه در دست آنالیز است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2348

به "نقص فنی کشتی مسافری در بندرعباس، مسافران در سلامت کامل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقص فنی کشتی مسافری در بندرعباس، مسافران در سلامت کامل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید