شرط جنجالی یک بازیکن برای استقلالی شدن ، بزرگترین تغییر برای آبی ها با تصمیم نکونام!

به گزارش مجله آراد، مجموعه معادلات پیرامون حضور خالدآبادی در استقلال، زنگ خطر را برای حسین حسینی به صدا درآورده است.

شرط جنجالی یک بازیکن برای استقلالی شدن ، بزرگترین تغییر برای آبی ها با تصمیم نکونام!

به گزارش خبرنگاران یکی از بازیکنانی که به شکل غیرمنتظره در کانون اخبار نقل وانتقالاتی نهاده شد، محمدرضا خالدآبادی بود؛ دروازه بان 22 ساله تیم ملی امید که فصل گذشته در طرفدار توپ می زد و از قضا سابقه حضور در پرسپولیس را هم داشته است. با بازشدن پنجره تابستانی، این دروازه بان به سوژه مشترک سرخابی های مرکز تبدیل شد و البته آنطور که خودش ادعا می نماید، از بعضی تیم های مهم دیگر لیگ همانند تراکتور هم پیشنهاد داشت. در نهایت اما خالدآبادی تصمیمش را گرفت و استقلالی شد؛ اتفاقی که از جهات مختلف قابل تحلیل است.

در پی ترکیب اصلی

از همان زمانی که نام خالدآبادی در اخبار نقل وانتقالاتی پرتکرار شد، روشن بود که پرسپولیس روی او به عنوان دروازه بان دوم حساب نموده است. تیمی که علیرضا بیرانوند را دارد و تازه او را با آن همه مشقت و تنو قرارداد حفظ نموده، طبیعتا دنبال دروازه بان دیگری برای ترکیب اصلی نیست و فقط یک رزرو مطمئن می خواهد. همین نکته هم خالدآبادی را از تیم سابقش دور و به استقلال نزدیک کرد. شرایط آبی ها به وضوح متفاوت بود. آنها با حسین حسینی تا مرحله قطع همکاری پیش رفتند و نهایتا به خاطر شکست مذاکراتشان با سایر گزینه ها ناچار به حفظ سنگربان و کاپیتان فصل قبل خود شدند. در چنین شرایطی خالدآبادی می توانست امیدوار باشد در استقلال بازی کند؛ اتفاقی که هرگز در پرسپولیس برای او رخ نمی داد. فقط کافی است به یاد بیاورید چطور وقتی در بازی حذفی با ون پارس اصفهان به احمد گوهری بازی رسید، باز هم یحیی گل محمدی دروازه بان دوم تیمش را قبل از ضربات پنالتی بیرون کشید و بیرانوند را به میدان فرستاد. واقعیت این است که در رقابت با بیرو، هیچ گلری دیده نمی گردد. حکایت استقلال اما فرق دارد.

شرط گذاشته بازی کند؟

با جدی شدن حضور خالدآبادی در استقلال، این شایعه سر زبان ها افتاد که او با کادرفنی این تیم شرط نموده حتما بازی کند. دست کم تا زمان تنظیم این مطلب، شایعه مزبور از جانب استقلالی ها تکذیب نشد و عجیب تر اینکه خود دروازه بان نو هم بعد از عقد قرارداد در پاسخ به سؤالی در این مورد گفت: اجازه بدهید بعدا راجع به آن حرف بزنیم!

زنگ خطر برای حسین حسینی

مجموعه معادلات پیرامون حضور خالدآبادی در استقلال، زنگ خطر را برای حسین حسینی به صدا درآورده است. همه می دانند که عملکرد فصل گذشته حسینی خوب نبود و حملات زیادی به این بازیکن شد. او که عادت دارد با استقلالی ها خداحافظی کند و برگردد، این بار هم چنین کرد؛ بی آنکه حضور مجددش در اردوگاه آبی ها شوق چندانی برانگیزد. حالا ممکن است حسینی در فصل نو نیمکت نشین گردد؛ اتفاقی که قبلا 2 بار دیگر در استقلال برای او اتفاق افتاده بود. حسینی اوایل حضورش در استقلال نیمکت نشین مهدی رحمتی بود و بعدتر زمانی که یک دوره افول کرد، روی نیمکت نشست تا بازی های رشید مظاهری را دیدن کند. حداقل دلخوشی حسینی در آن مقاطع این بود که به هر حال پشت خط گلرهای سرشناس و نامداری مانده است، اما شاید این بار او در رقابت با یک گلر جوان و ناشناخته تسلیم گردد. در هر صورت به زودی لیگ شروع خواهد شد و با نخستین ارنج جواد نکونام روشن می گردد انتخاب او برای دروازه، کدام سنگربان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1402 بروزرسانی: 2 مرداد 1402 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2396

به "شرط جنجالی یک بازیکن برای استقلالی شدن ، بزرگترین تغییر برای آبی ها با تصمیم نکونام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط جنجالی یک بازیکن برای استقلالی شدن ، بزرگترین تغییر برای آبی ها با تصمیم نکونام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید