کامیابی نیا: باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، می خواهند پول بازیکنان را ندهند، فقط فوتبال مشکل دارد؟

به گزارش مجله آراد، کمال کامیابی نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال هستند، می خواهند پول بازیکنان خود را پرداخت نکنند.

کامیابی نیا: باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، می خواهند پول بازیکنان را ندهند، فقط فوتبال مشکل دارد؟

به گزارش مجله آراد، کمال کامیابی نیا در گفت وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس درباره تعطیلی این روزهای فوتبال و واکنش های مربیان و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه در فضای مجازی گفت: در روزهایی که می بینیم همه مشاغل کار خود را آغاز کردند، فقط فوتبال بلاتکلیف مانده و شرایط ما معین نیست. الان هر جایی که می رویم تا ما را می بینند، از شرایط ادامه لیگ می پرسند. خیلی از مردم حتی کسانی که اهل فوتبال هم نیستند، منتظرند بازی ها آغاز شود.

وی ادامه داد: در بیشتر کشورها قرار است بازی های لیگ ادامه پیدا کند. فکر کنم دو کشور لیگ خود را تعطیل کردند که قهرمان هم معین شده است. خیلی خوب است که تصمیم گیرندگان هم شرایط فوتبال ما را معین کنند. الان می بینیم که خیلی از مراکز کار خود را آغاز کردند و به نظرم با رعایت نکات بهداشتی می توانیم 9 هفته باقیمانده را برگزار کنیم. باید باور کنیم که در این روزهایی که فوتبال تعطیل است، خیلی ها اذیت می شوند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه برخی باشگاه ها ادعا کرده اند که پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی است، شرح داد: اصلاً اینگونه نیست. کسانی که خواستار تعطیلی لیگ هستند، منافع باشگاه خود را در نظر گرفته اند و دغدغه آنها سلامتی مردم نیست. ما تا اینجا زحمت کشیدیم، به صدر جدول رسیدیم و امتیاز راحتی به ما داده نشده است. به نظر من این باشگاه ها می خواهند زرنگی کنند، هم به قول خودشان جلوی قهرمانی ما را بگیرند و هم اینکه پول بازیکنان شان را ندهند. امیدوارم بازیکنان لیگ برتری گول این حرف ها را نخورند؛ چون این باشگاه ها قصد دارند با تعطیل کردن بازی ها به بازیکنان پول ندهند.

کامیابی نیا با بیان اینکه باید علاقلانه حرف زد، گفت: این بیماری امسال و سال آینده هم در کشور ما خواهد بود و تا زمانی که واکسن آن ساخته نشود، شرایط همین است. آیا قرار است لیگ فصل آینده هم برگزار نشود؟ نمی شود که این قدر راحت دنبال تعطیلی بازی ها باشند. الان مساجد هم با رعایت نکات بهداشتی باز شده اند. مترو مسافران زیادی را جابجا می کند و فروشگاه های بزرگ مشغول به کار هستند. الان فقط فوتبال مشکل دارد؟ امیدوارم زودتر تصمیم گیری شود و از این بلاتکلیفی بیرون بیاییم.

وی درباره تمرینات خودش در این روزها گفت: حدود سه هفته در خانه تمرین کردم، اما واقعاً در منزل نمی توان به آمادگی کامل رسید. الان حدود دو هفته است که تمرینات انفرادی خودم را با شدت بیشتری پیگیری می کنم تا شرایط خوب بدنی خودم را حفظ کنم. برای آغاز تمرینات و بازی ها لحظه شماری می کنم و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ بدهد.

هافبک پرسپولیس با ابراز امیدواری به بازگشت به شرایط خوب گذشته و آغاز مسابقات گفت: اگر قرار است لیگ برگزار نشود، پرسپولیس باید به عنوان قهرمانی برسد؛ چرا که 10 امتیاز از رقبای خود بالاتر هستیم و خواسته ما غیرمنطقی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1122

به "کامیابی نیا: باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، می خواهند پول بازیکنان را ندهند، فقط فوتبال مشکل دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامیابی نیا: باشگاه هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، می خواهند پول بازیکنان را ندهند، فقط فوتبال مشکل دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید